Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Yargıç, haydut serbest bırakıldıktan sonra ‘utanç verici’ olarak damgasını vurdu

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:25

Description

John Hand QC, yob’un “refah” ı korumak zorunda kalması nedeniyle 16 yaşındaki hapishaneyi hapsetmeyi reddetti.
Sokak soyguncısına şunları söyledi: “Siz yardım isteyen genç ve olgunlaşmamış birisiniz ve bu yüzden sizinle farklı bir şekilde uğraşıyorum ve hoşgörülü bir ceza uyguluyorum.”
Polonya doğumlu genç, bu ülkede saldırı ve hırsızlık konusunda önceden mahkum olmasına rağmen, toplumda 12 aylık bir denetim kararı aldı. Hakim, kimliğini koruyan bir emri kaldırmayı da reddetti ve “Onun refahını dikkate almalı ve onun tarafından daha fazla suçlamayı önlemeliyim” dedi.
Londra’nın Snaresbrook Crown Court, Londra’nın doğusundaki Hackney’de yürürken Fagenewte McLean’a nasıl saldırdığını duydu. Cesur emekli onu elinde tutmaya çalışırken el çantasına tuttu ve korkak genç boş eliyle kaçtı. Ancak Bayan McLean kolunda sürekli “çekim ağrıları” yaşandı ve yalnız çıkmaktan korktuğu kadar travmatize edildi.

    Londra’nın doğusundaki Homerton’lu 16 yaşındaki Bayan McLean’ı soymaya itiraf etti. Eski Scotland Yard Komutanı John O’Connor şunları söyledi: “Bu tür bir suç işlemiş birinin tutuksuz bir cezaya çarptırılması utanç vericidir.”
Açıklamada, emekli şunları söyledi: “Yaşlı olduğum için ben bir hedef olduğumu hissediyorum. Çoğu zaman kendi başıma dolaşırım. “Geçen yıl Yargıç El, bir zamanlar aktris Billie Piper’i öldürmekle tehdit eden bir seri izci tutuklamayı reddetti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.