Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Venüs çeyrek finalde

  • Listed: 11 Ekim 2017 00:00

Description

Altıncı tohum, Rod Laver Arena’da bir saat 54 dakika içinde 3-6 6-2 6-1 kazanmadan önce ilk setini kaybetmesinden kurtulmak zorunda kaldı.
Amerikalı Avustralya Açık’ta ilk şampiyonluğunu kovaladı – parlak kariyerinde henüz kazanamadığı tek önemli meslek – ve son sekizinci seri dördüncü seri Caroline Wozniacki ile Na Li arasındaki maçın galibi olacak.
Williams, 17. seri insanın katıldığı İtalyan’la yapılan beş toplantıda hiç kaybetmemişti, ancak erken ritmini bulmak için çabaladı ve iki çift arızanın yer aldığı bir oyunda sevilmek kırıldı.
Schiavone, Williams’ı pozisyonundan uzaklaştıran akıllı bir lobla 3-1 önde geçti.
Amerikan, 4-4’lik bir seviyeye çıktı ve başka bir çifte hata Schiavone’ya teslim oldu. İtalyan daha sonra seti bir as ile birlikte kullandı.
Williams’ın servis sorunları, beş maçın dördüncü kez kırıldığı için ikinci takımın başında devam etti.
Ancak, yedi kez büyük slam kazananların toparlanması, seti düzeltmek için önümüzdeki yedi maçın altısını kazanırken derhal geri döndüğünde başladı.
Williams, karar kümesinin başında tekrar kırıldı ancak Schiavone, önümüzdeki altı maçtan soyunarak son sekizinci sınıfa geçmek için Amerikalı racılıktan kazananın akışını kestiremedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.