Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Uyku-konuşkan internet hissi haline geldi

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:15

Description

Seks ve iç çamaşırı ile vampir penguenleri ve zombi kobaylarına dair her şey hakkında gerçeküstü sözler söylemektedir.
Karen Slavick-Lennard, “Uyku Talkin ‘Man” adlı blogunda, hafif yumuşak kocası Adam’ın “rüyalarında renkli bir varlığı nasıl yaşadığını” kaydediyor. Gece boyunca yaşanan bilinç kaybından sonra saatlerce zevk verdikten sonra Karen, yastığını bantlamaya karar verdi. – Dünyayla paylaşmak için bir ses.
Karen’in Twitter hesabı büyük çapta küresel bir hit haline gelmişken, hem 36 hem de güney batı Londra’daki Richmond’dan çift, blogun başarısıyla boğulmuş durumda. Son beş günde, 50’den fazla ülkeden yarım milyondan fazla insan blog’u okudular.
Çift şimdi Adam’ın cazip mücevherlerinden bir kısmını online olarak satılan çantalar ve tişörtler üzerine bastırdı. Popüler olduğunu kanıtlayan bir slogan şunları söyledi: “Kilo vermedim. Gözlerin şişman. ”

    Bu hafta Salı gecesi, hızlı uykuda Adam ürpertici: “Domuz pirzola en tatmin edici. Mmmmm! Onları tavandan sıyırın. “Tuhaf, çünkü bir reklam hesabı direktörü olan Adam, domuz pirzoları yemedi. Pazartesi sabahın 5. saatünde Karen’i uyandırdı: “Annen yine kapıda. Beni göm. Beni cesaretlendir. ”
Onun diğer çabaları bu hafta dahil: “Shhhh! Shhhh! Sana söylüyorum. Senin sesin, kulaklarım Kötü bir kombinasyon “And:” Çok güzeldir. Oldukça tatlı, tatlı, tatlı, tatlı. “[Uzun duraklama]” Şimdi —- kapalı ve güzel başka bir yerde olun. Sıkıldım.”
Önceki mücevherler şunları içeriyordu: “Vampire penguenler? Zombi kobayları mı? İşi bitirdik. “Ve:” İç çamaşırlarım ne zamandan beri size iyi geldi? Çıkar şunu. Yüzünüzü kaldırın. ”

    En iyi 10 musings arasında şunlardır: “Seni kollarımı tutun edelim. Canlı nefesini vücudun dışına sıkıştır beni. Mutluluk! Güzelim! “Ve” Bu iyilikte olduğumda Tanrı’ya inanamıyorum! “Diyor. Diğerleri:” Ölmek istemiyorum! Seksi seviyorum “ve:” Cehennem bakışımı mercimek güğümdür. ”
Karen dün şöyle dedi: “Ben Adem’in komik söylediği her şeyi buldum. Ne çıktığına inanamıyorum ve kasetleri dinlerken de yapamıyor. Her sabah deli gibi güldük. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.