Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

United Burnley ödemek

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:40

Description

Dimitar Berbatov vuruşunu Michael Duff’ın elinden çıkardı ve Brian Jensen’i geçerek kaçtı.
Wayne Rooney sezonun 16. hedefini kısa bir süre sonra ekledi ve Mame Biram Diouf’un yerini alan yeni menajeri Brian Laws’ten oyuna devam etmek istediğinde Steven Fletcher ve David Nugent’in altın fırsatlarını değiştirme konusundaki başarısızlıklarını tekrarlamak için başka bir şey daha ekledi.
Sahipliğe hakim olmalarına rağmen, ilk yarının son dakikalarına kadar Nani’nin baştan vuruşunun arkasında Brian Jensen tarafından penaltı geçen United tehlikeli görünüyordu.
Steven Fletcher, David Nugent tarafından oynandığı sırada açılış döneminin en iyi şansını kazanmış olmalıydı. Fletcher uzak köşeye doğru gitti ancak sinir bozucu bir oyuncunun yaptığı vuruşta top dışarı çıktı.
Saat işaretinin hemen öncesinde, Berbatov altı metre mesafedeki Valencia’nın haçına dönmek için mükemmel kontrolden çıktı ve vuruşunu genişledi. Nugent hemen sonra para ödemek zorunda kalırsa, Birleşik Devletler’in kendisinden başka hiç kimsenin suçlaması gerekmezdi.
Ancak, Eagles’ın pasosuna takılıp Gary Neville’yi geçtikten sonra eski Preston forvet hedefi bulamadı. United’ın önemli beş dakikalık mor yamacından hemen sonra çok pahalı bir özledim olduğu ortaya çıktı.
İlk Berbatov atışı Jensen’in önünden geçerek, Michael Duff’un ayağının tabanından attı.
Ardından Rooney, Berbatov’un Burnley bekçisi tarafından inkar edildikten ve kendisini sabit tutmak için biraz zaman aldıktan sonra toparlanarak sonunda toparlandı.
Yeni çocuk Diouf, Valencia’nın çarmıhını, gol atmayı tamamlamak için can atan Jensen’i salladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.