Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

TV’den yasaklanan şok edici anti-zorbalık video’yu görün

  • Listed: 10 Ekim 2017 10:20

Description

Genç kızın kendi ağzını kapattığı sahneleri içeren zorbalık karşıtı film, çevrimiçi olarak ve sinema salonlarında 12A ve daha yüksek puan alan filmlerden önce gösterilecek.
Zorbalı okul kız Megan Gillan anısına çocuk hayırsever Beatbullying tarafından başlatılan 1.2 milyon £ kampanyasının bir parçasıdır.
Cheshire’daki Macclesfield Lisesi’ndeki bir öğrenci olan 15 yaşındaki öğrenci, sosyal paylaşım sitesinde Bebo üzerinde zorbalığa maruz kaldıktan sonra ağrı kesicilerinin ölümcül aşırı dozlarını aldı.
Ailesi kampanyayı onayladı ve “sahip olduğumuz kayıplardan başka hiçbir aile uğramadı” umuduyla dile getirdi.
Reklam, zorbalığa maruz kalan gençlerin birbirlerine yardım etmelerini ve sorunlarını tartışmalarını sağlayan bir web sitesi, cybermentors.org.uk’u tanıtıyor.

    İngiliz televizyonunda hangi ilanın gösterilebileceğine karar veren Clearcast’in sözcüsü, bazılarının
Sahneler rahatsız edici olarak değerlendirilecektir.
Beatbullying’in CEO’su Emma-Jane Cross, “Bu reklamdan gurur duyuyoruz ve bu zorbalığın kurbanlarında yaratacağı etkiyi durdurup anlamasını sağlıyoruz.
“Ancak Clearcast’in bu reklamın TV’ye girmesini kabul etmeyi reddettiğinden hayal kırıklığına uğradık. Gençlerin yüzde 69’unun zorbalığa maruz kaldığını biliyoruz ve insanlara cybermentors.org.uk’un destek vermeleri için orada olduğunu bilmeleri şarttır.

    “Sadece savunmasız bir genç daha CyberMentors’dan yardım alırsa, bu reklamın içine koyduğunuz sıkı çalışma ve cömert bağışların hepsi de faydalı olacaktır.”
Megan’ın ailesi tarafından yapılan açıklamada “Megan’ın CyberMentors’dan destek alacağı ve yararlandığına inanıyoruz, bu yüzden bu özveri uydurma bir mirastır ve umarız, sahip olduğumuz kayıplardan başka hiçbir aileye zarar vermesi gerekmez” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.