Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Travolta gasp şüphelisi para istiyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:15

Description

Paramedic Tarino Lightbourne, eski Bahamas senatörü Pleasant Bridgewater’ın yanısıra, 16 yaşındaki oğlu Jett’in ailenin tatil evinde Ocak 2009’da ölümcül bir nöbete maruz kaldıktan sonra aktör ve karısı Kelly Preston’dan nakit talep ettikleri söyleniyor.
İddialar, Travolta tarafından imzalanmış olan Tedavi / Taşıma Reddi formunun etrafında toplanmış olup, şüphelilerin medyaya kaldırılmakla tehdit ettiği iddia ediliyor.
Ekim ayında (09), bir jüri üyesinin siyasetçilere kararı sızdırdığı ve yargılamanın o zamandan bu yana Eylül ayında yapılacağı hükmünün ardından beyan edildi (10).
Deniz feneri, 27 Haziran Çarşamba günü mahkemenin dışında yaptığı iddialar ona karşı yapıldığından beri çalışmadığını açıkladı.
Avukatlık ücretlerini ödemekle ve ailesini desteklemek için mücadele etmekte ısrarcı olduğu için açık itirazda bulundu ve evinin rehinine gitti.
TMZ.com’a, “Mali olarak bir yıldır çalışmadım, çünkü bu davaya başlandı her şey şimdi yedeklendi – evim haksız yere rehin alındı.
“Çocuklarım, herkese zarar veriyor ve avukatlık ücretleriyle bana yardım etmesi için bazı mali yardım için halka sesleniyorum.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.