Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tory harcama planında taraflar çatıştı

  • Listed: 9 Ekim 2017 21:45

Description

Muhafazakarlar, İşçi Partisi’nden 150 sayfalık bir dosyada yer alan iddiaları “baştan sona tamamı önemsiz” olarak reddetti.
İdari lider David Cameron, bunun yerine 178 milyar dolarlık bütçe açığının Emek’ten daha hızlı başa çıkarken NHS üzerindeki harcamaları korumaya olan bağlılığını vurgulamaya çalıştı.
Borsalar, 6 Mayıs’a kadar beklenmeyen genel seçime geçişte yoğun bir kampanyanın uzatılmış büyüsü olarak görünen şeyin tonunu belirliyor.
Westminster’daki Çalışma Genel Merkezi’ndeki Başbakan Alistair Darling, Muhafazakârların seçim öncesi rehinlerini sunmak için gereken fonlamanın sadece dörtte birini oluşturduğunu iddia etti.
Yetkili, bu eksikliğin sadece vergi gelirlerinin yükselmesi veya Muhafazakârların önceden açıklamış olduğu harcama kesintileri anlamına gelebileceği konusunda uyardı.
Sayın Darling, “Bu, başka zamanlardan beri uzun süredir unutulmuş sözler değil, hepsi son iki yılda doğrulanmış durumda.Çoğu, son birkaç ay içinde tekrarlandı, başın şaşkınlık ve göz kırptığında bir seçimle savaşamazsınız, Bazen bu sözlere bağlı olduğunuzu iddia ediyorsunuz ve kendinizin olmadığını iddia etmekle suçlanınca şimdi ne zaman ve nasıl para alacaklarını söylesinler ya da temizleyin ve çekin “dedi.
Ancak gölge şansölyesi George Osborne, İşi yanlışlıkla sunum yapan Muhafazakâr politikalarla suçladı ve dosyanın hatalarla delirildiğini iddia etti.
“İşçi Güvenilirliği Muhafazakârlar hakkında yalan söylüyor” dedi.
“İncelemede, dosyada maliyet tahmin politikalarımızın vahşi abartıları ve bazı durumlarda bazı değişikliklerin bütçemize göre daha ucuz olacağı yönünde yapılan itiraflar var” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.