Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tevez: Kardeşlik sadece bir cevaptı

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:30

Description

Tevez, City’ye yaz aylarında katıldıktan sonra onu tutmak için 25 milyon sterlin harcama kararı aldı ve eski United takım arkadaşı Gary Neville’yi 2-1 Carling Kupası yarı final ilk maçında kazandı. Neville, Sir Alex Ferguson’un öne geçme kararını açıkça destekledi.
Tevez, “Gary çok saygısız, karakter dışı, ancak Manchester United’dan ayrıldığımın hikayesini bilmiyordu ve ben onun saygısını hak ettiğime inanıyorum” dedi.
“Futbol tiyatronun bir şekli ve sadece bir şaka türüdür, kötü amaçlı bir şey yoktu, kimseyi kışkırtmaya çalışmıyordum ama Neville’e daha saygılı davranması gerektiğini söylemeye hakkım vardı.
“İkinci hedefim için temas hattına koştum ve kulaklarımı sardı ve Birleşmiş Milletler müdürlerinin oturduğu yere ve Ferguson’a salona baktım, çünkü onlara bunun benim cevabım olduğunu bilmelerini istedim. Paraya değmediğimi söyleyerek.
“United’lı insanlar benimle ilgili olarak kamuya açık konuşuyor ve eleştiriyorlar, ancak sözlerimi konuşmak istedim, çünkü bu, tüm bu insanlara cevap vermenin en iyi yoluydu, örneğin Neville, United’ın beni bırakma hakkı olduğuna inandığını söylüyordu. .”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.