Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Terry, ilişki iddiaları üzerine sessiz kaldı.

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:55

Description

Yıldız Chelsea ekip arkadaşları Accrington’daki otellerini Burnley’de Premier Lig maçına götürdükleri için bir imza imzalamak için kısaca durdu.
Fransız iç çamaşırı modeli Vanessa Perroncel ile evlilik dışı bir ilişkisi olduğu iddiaları hakkında herhangi bir görüş bildiren 29 yaşındaki oyuncu hiçbir şey söylemedi.
Bu arada, avukatının verdiği bir bildiride Köprü, “Son iki günde basında çıkan haberleri okudum, raporlar derin kişisel ve özel bir konuyla ilgileniyor.İlk kaygım oğlumun refahı. Dolayısıyla, şu ya da bu raporlar hakkında gelecekte ne olursa olsun hiçbir yorum yapılamayacağımı ve gizliliğe saygı duyulmasını istemek niyetindeyim “dedi.
Eski bir Chelsea takım arkadaşı olan Bridge, 29, şimdi Manchester City’de oynuyor.
Perroncel, bir sonraki görüşmede, “Gerçekten kağıtları okumak, söylenenleri görmek ve oradan karar vermek istiyor” diyen basın açıklaması yapan Max Clifford ile görüşüyor.
İspanya’da tatile gelen Bay Clifford, kendisini aradığını ve kendisini bir müşteri olarak kabul etmeyi kabul ettiğini söyledi. İngiltere’ye geri uçtuğunda Perroncel ile görüşmeyi planladığını söyledi.
Daddies Source anketinde geçen sene Yılın Babası seçilen 29 yaşındaki Terry’nin eşi Toni ile birlikte iki çocuğu var.
Özel hayatı ile ilgili iddialar, Bay Adalet Tugendhat tarafından Londra’daki Yüksek Mahkemede bir karışıklık düzeninin kaldırılmasının ardından ortaya çıktı.
22 Ocak’ta yapılan özel bir duruşmada verilen bir tedbir, LNS – Terry’nin mahkemeye sevk edildiği gibi – ve bazı özel sonuçlar, kimlik tespiti ve fotoğraflara yol açan bilgiler dahil olmak üzere başka bir kadın arasındaki ilişkiyi kapsamıştı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.