Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

TaxPayers Alliance slams Yeşil vergiler sahtekarlık ediyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:50

Description

TaxPayers ‘İttifakı ayrıca mükelleflerin sera gazı emisyonlarının kabul edilen maliyetinden en az £ 80billion daha fazla ödeme yaptıklarını söyledi.
Ve hava yolcularındaki görevler, araç hareketsizliği ve yakıt gibi yeşil vergilerin artırılması planlanıyor.
192 ülkenin Kopenhag’da iklim değişikliği ile mücadele konulu bir anlaşma imzalamasıyla ilgili ayrıntılar ortaya çıktı.
Ancak, TaxPayers ‘Alliance’daki araştırma direktörü Matthew Sinclair, “Aileler yeşil sermaye vergilerinde giderek daha fazla para ödüyorlar.
“Yeşil vergilerin orantılı olması ve sadece çalışmak için araba kullanmaya ihtiyaç duyan, iyi kazanılan bir tatil için yurtdışında uçmak ya da yüksek enerji maliyeti ile birlikte küresel pazarlarda rekabet edemeyen sektörlerde çalışmak zorunda kalması gereken insanlara değil, sadece orantılı olması gerekiyor. Boynları.

    TPA raporunda, 2007-08 yıllarında yeşil vergiler ve masraflar 242 milyar sterlin arttı. TPA raporunda, “Zengin konferanslarda her zamankinden daha iddialı hedefler üzerinde müzakere yapmak yerine, politikacılar maliyeti düşürmemek için tüketicilere maliyeti düşürmeye odaklanmalı.”
Ancak Britanya’nın sera gazı gazlarının sosyal maliyet tahminleri 2007’de £ 2.4billion’dan £ 16.3billion’a kadar değişiyor. Raporda, “Bu, Britanyalılara 7.9 milyar sterlin ve 21.8 milyar sterlin aşan yeşil vergilerden tahsil edildiği anlamına geliyor” dedi.
Bir Hazine sözcüsü, verilen vergilerin çoğunun “yeşil sinyaller” ile gelir artırıcılar olarak tasarlandığını söyledi. “En çok nakliye vergileri ile ilgilidir – öncelikle kamu maliyesini destekleyen ve kamu hizmetlerini finanse eden gelir artırıcı araçlar.

    “Mümkün olduğunda Hükümet, çevresel gündemini desteklemek için gelir artırıcı vergiler tasarladı.”
Hükümet, belirli alanlar için gelir zil etmedi – para miktarındaki değişiklikler nakit paranın daha azı anlamına gelebilir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.