Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tamarin benim en iyi tohumum

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:10

Description

David Pipe’ın Tamarinbleu iki yıl önce kazandığında üç Nicholls rakibi kolektif ayaklarından koştu.
Boru ekibinin Açıkçası Tamarinbleu’yu bir lige taşıması cazipti ve Nicholls’un büyük silahları – Kauto Star – çok ağır oldu.
Ancak Tamarinbleu’nun Deep Purple’ın son atışlarında yakalanan Wetherby’de yeniden ortaya çıkması, dokuz yaşındaki Premier League değilken, kendi engeli dışında sadece bir kilo daha yüksek bir engel koyabilmesi gerektiğini gösteriyor. kazanan biri.
Derin Mor, haftasonu Peterborough Chase’i kazandı ve Wetherby formunu teyit etti.
Doktorlar Tamarinbleu’nun neredeyse iki yılda kazanamamış olabileceğini ve Sky’s The Limit’in bunu iki yıldan fazla başaramamış olabileceğini gösteriyor.

    Tamarinbleu gibi Edward O’Grady’nin atı, Fairyhouse’daki Boyutlandırma Avrupa’ya karşı uzun süredir en iyi performansının arkasında geldi.
Tamarinbleu’nun handikap işareti onu yeterince uzun süre demirledi ve Sky’s Limit’in 1. Sınıf cezası da ona köleleştirdi ve geçen seferki o dar görüşlülere toplar verdi.
Razor Royale, kazananların muhafazasının nerede olduğunu biliyor ve 23 uzunluğundaki zaferinin 10 lb’ı aşırı gözükmüyor.
Ancak o günlerde oran vardı ve bu çok daha rekabetçi.

    Nicholls lejyonlarından ne oldu?
Gwanako kesinlikle ağırlıkları çok yüksek ve Timmy Murphy Chapoturgeon’ı Our Vic üzerinden seçti.
Bu David Johnson’ın jokeyinde bir anahtardı – eski bir favoriyi, Vic’in yaşından daha genç bir genç için terk etmek – ve bir tane daha son bir kez buraya düşen biri olmak.
Aslında Chapoturgeon, geçen yedi yarışta üç kez düştü, Nicholls atlamacı için olağanüstü bir rekordu ve burada tur atarken kazanırsa ikna etmeye ihtiyacım var.

    Poquelin, Ruby Walsh’un tercihi, çünkü Paddy Power’deki üç Nicholls koşucusuydu.
Yeraltıyla ilgili korkulara rağmen, Paddy Power’de Sakin Deniz’e kadar gelerek yoğun yamaları olduğu ve Poquelin’in arkasındaki güvenin kuraklıktaki hava ile arttığını belirtti.
Walsh onları bir sonraki, Boylesports International Hurdle için dons için Andy Stewart renkleri çamurdamılamaz.
Khyber Kim’e saygısızlık etmeksizin, Walsh’un Celestial Gold ile Champion Punjabi arasındaki Şampiyon Engelli rekabeti vaat ediyor.

    Nicholls, geçen hafta toplantının yapıldığı evinde Wincanton için yeterince düşük derecelendirilmiş koşucuya sahip değildi ve şampiyon antrenörü geçen ayki sezon başlangıcında Celestial Halo’yu kaybetme konusunda korkuttu.
Elite Handikap’ta zayıflamış olan zaferi eziyordu.
Nicholls, son Festival barında dört şampiyonluk yarışını da kazanmış olacaktı Punjabi’nin boynu ve Göksel Kahraman bu farkı bir yarış avantajıyla telafi edebilir.
Champion Hurdle üçüncü Binoküler Newcastle’da tam Henderson güvencesi ile dövüldü, bu nedenle geçen Mart’ın şekli o kadar da iyi olmayabilir – Celestial Hero’nun geliştirilmiş geri dönüş performansıyla ilgili hiç şüphe yoktu.

    Henderson tarafından eğitilen Zaynar’ın dönüşüyle ​​ilgili de: Zafer kazanan, Ascot’ta Şampiyon Hurdle’ın öne çıkması ve geçen sezonun en iyi çocuk yönetmeni, Relkeel Hurdle’un daha cozier rotasında, henüz büyük çocukları ele geçirmek yerine vurdu.
Zaynar, Şampiyon Hurdle zamanında orada olacak – bu hafta sonu öğrenmekten emin olduğumuz bir şey.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.