Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sven Goran Eriksson, yakında Notts İlçesinden çıkabilir

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:25

Description

Trembling dün Londra’daki potansiyel destekçilerle yapılan iki günlük görüşmeler sonrasında Nottingham’da geçti ve Notts County hayallerini canlı tutmak için bir hafta kaldı.
Eriksson, satın alım işlemine büyük miktarda para koyma olasılığı düşük ancak yaklaşık 100.000 pound çipi hazırlanıyor.
Trembling’in, Ortadoğu’daki gizemli mülk sahipleri adına İlçe’yi satışa açan Munto Finance’ten kulüp satın almak için 2 milyon pounda ihtiyacı var. Hiç kimliği belirlenemeyen ve Eriksson tarafından bile bilinmeyen sahipler, Premier Lig’e ulaşmak için vahşice iddialı bir plan başlattıktan sadece beş ay sonra ilgi kaybetti.
Bir başka grup kulübü satın almakla ilgileniyor, ancak Eriksson onlar için çalışmıyor. Titreme başarısız olursa, Eriksson gidecek.

    Munto Finance’a sahip olan İsviçre merkezli compan y Qadbak’ın büyük yatırım vaatleri hayata geçemedi ve Trembling, haftalarca daima olası olmayan bir gemiye benzeyen şeyleri korumak için mücadele etti. Kulüpteki £ 2 milyonluk fiyat etiketi çok düşük çünkü Munto bir önceki güven fonunun sahipliğini ücretsiz olarak yüzde 60 alıyor.
Trembling’in İngiltere’nin finansman desteğini ana akım İngiltere’yi hedeflediği ve Eriksson tarafından getirilen İsveçli menajeri Hans Backe, vatandaşının kulüpten ayrılmayacağını düşünüyor.
Backe, “İki Lig’den bir takım kurmak ve onu almak için onun için en büyük zorluk bu” dedi.
“Sven’in ayrılacağını sanmıyorum. Sahiplikle bir şey olursa, bekleyip görmeliyiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.