Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Stuart Broad: Ben özel bir vaka değilim

  • Listed: 9 Ekim 2017 19:25

Description

Eski Hintli koşu makinesi Sunil Gavaskar, ICC kriket komitesinin yakın zamana kadar başkanlığına tuhaf bir saldırı düzenlediği gazete sütununda.
Gavaskar, Hindistan’ın Gündüz Günü’nde “Ondan kurtulabileceğini biliyor ve gerçekten özel bir dava olduğunu düşünüyor ve kriket dünyanın geri kalanıyla eşit durumda değil” diye yazdı.
“Babası Chris ICC’nin maç hakemlerinden biridir ve hakemler gençlere karşı şikayet etmek konusunda isteksiz davranıyorlar.
“Hatırlayın, hakemler ve maç hakemleri birlikte takılmak ve bu nedenle iyi bir ilişkiyi oluşturmak için kullanılırlar ve açıkçası hakemler bunu genç Broad’un davranış kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle atıfta bulunarak bozmak için arıyor değildir”.
İngiltere’nin Çarşamba günü Güney Afrika’ya karşı gerçekleştirdiği ikinci Testte İngiltere’nin zafer kazandığı yıldızlardan biri olan Broad, işler sahada ilerlemediğinde babasının yaptığı gibi biraz stroppy alabileceğini kabul ediyor. Ancak hakemlerin kendisine özel bir muamelede bulunduğu fikrini reddetti.

    “Hepsi yetişkin insanlar. Bence yanlış bir şey yaparsam bana bilgi vereceksin “dedi.
“Kesinlikle herkes gibi muamele görüyorum. Sanırım herkes biliyor ki, kriketime karşı oldukça tutkulu bir görüşüm var. Bazen benden daha iyi sonuç alıyor, ama aslında beni cezalandırmak veya yasaklamak için hiçbir şey yapmadım.
“Sadece birkaç soru sormak istiyorum ve bunun kanunlara aykırı olduğunu sanmıyorum. İnanılmaz derecede iyi olmadığım sürece kariyerimde olduğu gibi zamanı geldiğinde eminim ki biraz sorun çıkarsam herkes kadar aynı şekilde davranılacağım “dedi.
Eski İngiltere kaptanları Michael Vaughan ve Nasır Hüseyin, Centreion Testi sırasında Broad’un davranışını, yeni inceleme prosedürünün altına verilmesinden sonra hakem Aleem Dar’u sorgularken eleştirdiler, çünkü Güney Afrika’nın bir başvuruyu istemek için çok uzun zaman aldığı düşünülüyordu.

    İngiltere ana antrenörü Andy Flower, genç hızlı bowlingçisini savundu: “O rekabetçi bir adam. İngiltere kazanma oyununa katkıda bulunmak umutsuzca. Markayı aştığını sanmıyorum. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.