Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Strauss, İngiltere’yi şiddetle vurdu

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:50

Description

Güney Afrika açık bir şekilde, İngiltere’nin 1-0 öncülük ettiği serinin seviyesine bakmaya çalışırken, Wanderers’da bir ‘sonuç’ sahasının hazırlandığını itiraf etti. Strauss, kaptanı devraldığından beri emekten ödün vermiş bir takımın – ve Andy Flower’ın koçluğundan – bir yıl önce, turistler için tehlikede olduğunu belirtti.
Strauss, “Turun sonunda, bu oyunu kazanmamıza ya da kazanmamıza çok şey karar verilecek,” dedi. “Buraya gelip daha önce başarılı olan tarzı oynamaya çalışacağız.”
O, “Sadece çizmek zorunda zihniyetle girerseniz çok tehlikeli olur; olumsuz, tereddütlü olursunuz – ve muhalefete ivme kazandırabilirsiniz.”
İki güçlü dikiş atağı ile iki güçlü şut atışı arasında bir patlama ihtimali var.
Saklanma yeri bulunmaması muhtemeldir. Ancak Strauss, İngiltere’nin son bir dakika zararı kısıtlamadan önceki üç maçın başarılı bir seçim formüle bağlı kalmasını emanetecek kadar güçlü bir ateş gücüne sahip olduğuna şüphe yok.
“Oraya gidip bu oyunu kazanmaktan heyecanlıyız” dedi. “Biz, 20 wicket alabileceğimizden eminiz, bunu Durban’da yaptık, ancak kolay olmayacak.
“Bu wicket, bowling oyuncuları için biraz daha fazlasını sunabilir, bu durumda batserler üzerinde baskı uygulanır.
“Cape Town’daki ikinci turlarda çok cesaret ve açlık gösterdik – tekrar göstermek zorundayız.
Seride dövüşemeyeceğimizi bilmek güzel bir his “ve bizim kampa biraz katkıda bulunuyor, ancak Güney Afrika da dövülmek istemiyor ve bize sert gelecektir. Bize atın ne olursa olsun dayanmaya hazır olun. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.