Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Springsteen: ’60’da zirve yapıyorum’

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:15

Description

Springsteen ve E Street Band, son iki yılda 171 gösteri yaptıklarını gören uzun ve yorucu bir tur programından geri geliyor.
Eylül ayında 60 yaşında olan rocker, canlı performanslardan emekli olma planı yapıyor olabilir, ancak Amerikan müzik simgesi hala gezmeyi seviyor – ve taraftarlar için sağdan çıkmak adil olmayacak. zirve vurur.
Springsteen, Billboard.com’a şunları söylüyor: “Bunu bir eziyet olarak yaşadığımı söyleyemem, bunu yaptığım insanlardan gerçekten çok hoşlanıyorum. Sahnede ve kapıda onlarla birlikte olmaktan hoşlanıyorum, beraber seyahat etmekten keyif alıyorum ve Yaptığımız işten hoşlanıyorum.
“Yorulmadığınızdan veya yorulmadığınızdan değil, ne kadar yorgun olursanız olun, daima bir gece var, gittiğiniz gece boyunca sahneye çıktığınızda, ‘Aman tanrım, bu sadece harika.’
“Sahip olduğum izleyicilere sahip olmak ve yaptığım şeyi şu anda yaptığım seviyede yapabilmek imtiyazlı hissetmekteyim.Eğer spor figürüyseniz, bu kadar genç bir adrestesiniz. Yaş. Burada bir tavan yok, şimdiye kadar gelip bize bakarsanız şimdiye kadar oynanan en iyi E Sokak Şeridi’ni görüyorsunuz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.