Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Silahlı polis genç siyahları hedef aldı

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:55

Description

Dahili Scotland Yard belgeleri, az sayıdaki çete üyelerinin ve uyuşturucu satıcılarının silah taşıdığından şüphelenilen üst düzey yetkilileri ortaya çıkardı.
Geçen yıl sıkıntılı Londra konut alanlarını devriye gezmek için mahalle subaylarının yanı sıra uzman CO19 silahlı subayları göndermeye karar verdiler.
Operasyonların öncesinde silah taşıyan belli başlı şüpheliler ve suç çeteleri adlı bir dizi form tamamlandı.
Memurların, neredeyse tüm şüphelilerin siyah olması nedeniyle bu hareketin ırksal gerginliği tetikleyebileceğini fark ettiğini gösteriyorlar.
Ancak güçlerin, gizli silahlarla devriye gezmekle suçlanmasına neden olan daha geniş bir tartışmayı ön görmediler.
Met Komiser Sir Paul Stephenson, ateşli silahların taktiklerini değiştirme planlarının olmadığını ve karanlıkta kaldığı için pişman olduğunu söyleyerek bir eleştiri barajına tepki gösterdi.
Tartışmalı devriyelerin yeni ayrıntıları Bilgi Özgürlüğü Yasası uyarınca edinilen topluluk etki değerlendirme belgelerinde ortaya çıkmıştır.
Sekiz operasyon, geçen yıl Ağustos ve Ekim ayları arasında Brent, Lambeth, Wandsworth, Waltham Forest ve Haringey’de gerçekleşti.
Serbest bırakılan belgeler, devriye gezilerinin bulunduğu şüphelilerin, çetelerin adlarının ve malların ayrıntılarının kaldırılması için sansürlendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.