Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sihirbazın tecavüz soruşturmasında masraf yok

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:10

Description

Polis, suçlayan kişinin geçen ay başka bir erkeğe yönelik yanlış bir cinsel saldırı talebinde bulunduğunu söyledi.
İllüzyonist avukatlar Angelo Calfo ve Patty Eakes, daha önce iddiaları reddettiğini ve dava “para için gasp, sade ve basit” olarak nitelendirdiklerini ancak karar hakkında acil bir yorum yapmadığını söyledi.
Federal soruşturmanın sona ermesi, ABD Savcısı Yardımcısı Susan Roe tarafından yapılan kısa bir mahkeme dosyasında geldi.
ABD’nin Seattle’daki avukatlık bürosu sebeplerini tartışmaktan kaçındı ancak yazılı bir açıklamada, sözcüsü Emily Langlie, savcılar federal bir yargı bulunmadığını, federal yasaların bozulduğunu ya da herhangi bir federal yasanın bozulmadığını tespit etmesi halinde genel olarak soruşturma masraflarının kaldırıldığını söyledi. suçlamaları makul bir şüphenin ötesinde ispatlamak imkansızdır.
Bildiride “Ne soruşturma ne de fesih suç veya masumiyet konusunda bir yorum olarak algılanmamalı” dedi.
Şikayetini yapan kadın, 23 yaşında moda modeli, garson ve eski Bayan Washington yarışmacısı, Copperfield a karşı çıkan bir sivil davada, kalabalığın dışına çıktığında ve onunla birlikte bir araya geldiğinde sahneye çıktığını söyledi. Güneydoğu Washington’daki Kennewick performansı. Daha sonra Temmuz 2007’de Bahamalar’daki özel adasını ziyaret etmeye davet edildi.
Kadın, bir kere geldiğinde, gerçek adını David Kotkin olan Copperfield, cinsel taciz ettiğini iddia etti; bir örnek onu zorlamak için başını su altında tutuyordu.
Kadına yönelik bir avukat olan Rebecca Roe, “Burası hayal kırıklığına uğradı, ancak burada yasadışı olarak kendisinin adasında meydana gelen bir şey için kovuşturma başlatılması konusu göz önüne alındığında tamamen beklenmedik bir şey değildi” dedi.
Bellevue polis kayıtları, Copperfield’ın suçlayanının geçen ay başka birine karşı yanlış cinsel saldırı iddiaları yaptığını gösteriyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.