Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Savaş kahramanının bakım için ödeme yapması için ev satması gerekir

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:10

Description

Artık artrit yüzünden yürüyemeyen eski Lancaster pilotu George Grey, haftalık 600 bakım ev ücretini karşılamak için 50 yılı aşkın bir evinden vazgeçmek zorunda kaldı.
Labor’ın utanç verici politikasıyla ihanete uğradı uzunca bir savaş gazileri satırının sonuncusu, her yıl evlerini satmak zorunda kalan 50.000 emeklinin National Health Service’in finansmanına uygun olmadığı görüşündedir. 95 yaşındaki bungalov Bexley, Kent’te doktor tarafından konut bakımı yaptırılınca 370.000 Pound karşılığında satıldı.
Yetişkinler, uzun süreli bakım için bir huzurevi evine taşınırsa, bir araç testi yapmalıdır. Para harcayan insanlar ücretsiz bakım alabilirken, 22.250 £ üzerinde mal varanlar ödemek zorundadır. Bay Gray’in bir evinin sahibi olduğu için, Erith, Kent’teki Meyer House bakım evi için yıllık 32.000 £ ücretini karşılamak üzere satmak zorunda kaldı.

    Eski uçuş teğmeni şöyle dedi: “Tedavi gördüm yol çok kanlı. Gordon Brown’a söylemek istediğim şeyi tekrarlayamadım. Daily Express, Yaşlılar Haçlı Seferine Saygı Planı’nın bir parçası olarak, sıkıntı yaşlı yaşlıların evden vazgeçmeye veya bakım için ödeme yapmaya zorlanan vakaları vurguluyor.
Geçtiğimiz hafta, eski Spitfire pilotu John Mejor, NHS başkanları bakım ücretlerini ödemeyi bırakma kararı almadıkça, Exmouth, Devon’daki 390.000 £ tutarındaki evini satmak zorunda kalabileceği ortaya çıkarıldı. Dün bir Sağlık Bakanlığı sözcüsü “İnsanların bakım için para ödemeleri için hayatlarını kaybetmeleri gerektiğini kabul etmiyoruz” dedi.

    “İşte bu nedenle, daha adil ve daha uygun fiyatlı bir sistem sunacak bir Ulusal Bakım Servisi oluşturuyoruz İlk adım, Evde Şahsi Bakım hizmetimiz olacak ve en yüksek ihtiyacı olan kişilerin kendi başlarına yaşayarak bağımsız kalmalarına yardımcı olacak. Mümkün olduğunca uzun süre evlerde kalmayı umuyoruz “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.