Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sauber güvenli ızgara yeri

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:20

Description

Motor sporunun dünya çapındaki yönetim organı FIA’nın verdiği karar, Peter Sauber geçen hafta ekibi devralmak için BMW ile anlaşma yapması sonrasında geldi.
Bir açıklama okudular: “FIA BMW Sauber AG’ye, 2010 FIA Formula 1 Dünya Şampiyonasında bir giriş için başvurularının başarılı olduğunu bildirmek için yazmıştı.”
Alman imalat devi yaz aylarında F1’den ayrıldıklarını açıkladıktan sonra, ilk başta Qadbak Investments Ltd. ile bir sözleşme imzaladılar. Ancak, bu 66 yaşındaki İsviçre Sauber’e dönen ekibin lehine bozuldu. 2005 yılında şirketinin% 80’ini BMW’ye satmadan önce 13 yıl marque.
Sauber işe alım kolonu 388’ten 250 çalışana kadar işten çıkarma anlaşması uyarınca düzeltme sürecine girmesine rağmen, takım şu an güvenli ellerde olduğunda, FIA bir sonraki sezona girmelerini sağlamak için hızla hareket etti.
Açıklamada şöyle devam etti: “Concorde Anlaşmasını imzalamaları şartıyla, BMW Sauber, Toyota ekibinin yerini almasıyla şampiyonadaki 13. giriş hakkına sahip olacak.
“FIA, ticari hak sahipleri (Bernie Ecclestone) ve son haftalarda yer alan ekiplerle yakın bir çalışma içinde çalışıyor ve spor için en iyi sonuca ulaşılmasında gösterdikleri desteğe minnettar” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.