Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Röle takımının altın … 13 yıl sonra

  • Listed: 10 Ekim 2017 03:50

Description

Fakat şimdi Roger Black, Jamie Baulch, Iwan Thomas ve Mark Richardson gümüş madalyalarını geri veriyor – bunun yerine altın alıyorlar.
Dörtlü, dün ABD’li takım Antonio Pettigrew’dan birinin ardından yarış kazananlara ilaç kullandığını itiraf etti.
Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği, ABD takımını unvanlarını elinden almış ve dört İngiliz için yeni bir kazananlar madalyası seti atmıştır.
Jamie Baulch, haberlerde mutlu olduğunu, ancak 13 yıldır dünya şampiyonu olduğunu söyleyememesinden pişman olduğunu söyledi.
O ekledi: “Sporun zirvesindeyken 100.000 kişinin önünde kutlama fırsatı kaçırdığım için biraz utanç verici. Atletizmin altın günleri buydu. Tüm dünyanın artık bunu dürüstçe yaptığımızı bildiği ve Amerikalıların bilmediği güzel “dedi.

    Bir yıl önce Atlanta Olimpiyatları’nda ABD ekibini kaybeden İngiliz ekibi, Pettigrew, sansasyonel olarak performans arttırıcı uyuşturucuları Kasım 2008’de mahkemede kullanmayı itiraf ettikten bu yana altın madalyaları için kampanya yürütüyordu.
Eski atletizm ve kahraman kahramanlarını yeni madalyalarıyla sergilemek için düzenlenen bir tören İngiltere Atletizm tarafından düzenleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.