Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Prenslerin çift portresi açıklandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:10

Description

Asker kıyafeti içinde gösterilen kardeşlerin tablosu, Londra Ulusal Portre Galerisi’nde halka açıldı.
25 yaşındaki William ve 27 yaşındaki Harry, Clarence House’u 2008 Trooping the Color törenine katılmaya başlamadan hemen önce hayali bir safhada House Cavalry’nin Blues ve Royals’ın resmi elbise üniformasını giyen “konuşma” olarak tasvir edildi.
Sanatı görevlendiren galeri yöneticisi Sandy Nairne, kraliyet etçileri, çiftli portrenin Noel’den önce özel olarak göründüğünü ve sanatçı Nicky Philipps’in çalışmalarıyla “çok memnun olduklarını” söyledi.
Ağustos 2008’de başlayan beş oturma süresince kraliyet kardeşlerini boyamaya altı aydan fazla zaman harcayan Philipps, “Dürüst olmak için önünde olanı yakalamak istedim” dedi.
Tahtın ikinci satırında, Clarence House’un kütüphanesinde bir kapıya yaslanmış rahat bir poz ile boyanmışken, küçük kardeşi yakınlardadır ve profilde gösterilmiştir.
Harry’nin bir gülümseme ipucu var, sağ eli bacağında, diğerinde beyaz eldivenler var. Kardeşi ona doğru bakıyor ve kılıcını sol elinde, askeri şapkasını ve eldivenlerini diğer elinde tutuyor.
Sanatçı, kraliyet kardeşlerin ikili portrenin yaratılması sırasında dayanıklılık yetkilerini şöyle dile getirerek “Son derece istekli davranıyorlardı ve çok sabırlı davrandılar” dedi. Onlarla konuşmadığım zaman birlikte sohbet edip benim için de hayatı yarattılar .”
Kraliyet kardeşleri hakkında konuşan galeri direktörü Nairne, “Her ikisi de katılmaktan çok olumlu davrandılar ve biten işten çok memnun kaldılar” dedi.
O, eserin galeri koleksiyonuna geri gönderilmeden önce önümüzdeki altı ay boyunca sergileneceğini de sözlerine ekledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.