Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Polanski, Fransız medyasına gizlilik istilası için dava açtı

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:20

Description

Biberiye’nin Bebek müdürü, 1977’de çocuk cinsel suçlamasıyla ceza almak için ABD’ye iadesi ile mücadele ediyor. 13 yaşındaki bir kızla yasadışı seks yapmaktan suçlu bulunmakla birlikte Fransa’ya kaçılamadan önce mahkum edilemedi.
O Eylül ayında (09) Zürih’te gözaltına alındı ​​ve Aralık ayında (09) İsviçre’de bir kayak dükkanında ev hapsinde yaşamak için serbest bırakıldı.
Şimdi avukatı, küçük çocukları da dahil olmak üzere birçok fotoğrafın Fransız medyası kanunları tarafından korunması gerektiğini iddia ediyor.
Polanski’nin avukatları, Salı (12 Jan10) tarihli bir oturumda Le Journal du Dimanche haftalık gazetesinden film yapımcısı bir fotoğrafını penceresinde yayınladığı için 9,080 £ zarar talep etti.
Voigni dergisinden 9.8080 £ ‘lık başka bir zarardan Seigner’in İsviçre’deki bir caddeden aşağı yürüyen bir fotoğrafını istemektedir.
Çift, VSD dergisinin 49.940 sterlinini çocuklarının bir havalimanındaki fotoğraflarını içeren bir yayılım için talep ediyor.
Bir hakim geçen hafta Le Parisien gazetesine karşı dava açtı (04.04.01), kararın Cuma günü (15 Jan10) yapılması bekleniyor. Diğer dava kararlarının 19 Ocak’ta yapılması bekleniyor (10).
Polanski’nin avukatı Marion Gregoire, davayı “film yapımcısı ve ailesi için medya spotlarına acilen durdurmak” için bir girişim çağrısında bulundu ve “Polanski aleyhindeki yasal dava, Paparazzi’nin karısını ve çocuklarını takip etmesini haklı çıkarmaz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.