Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Phelan: Para bir sorun değil

  • Listed: 11 Ekim 2017 13:05

Description

United, bu haftanın başlarında Ljajic’in performanslarını değerlendiren 10 milyon avroluk anlaşmadan çekildiğini ve zaten orta saha seçeneklerinin daha iyi olduğunu kararlaştırdığını doğruladı. Bununla birlikte, Red Devils’in – 790 milyon avroluk borcu olan – Glazer ailesinin sahipliğini eleştiren Partizan kulübü başkanı Dragan Cyric’ten, United’ın “finansal kriz “in ortasında olduğuna dair yorumlar üzerine sıçradı.
Phelan, “Çalışma izni almak için geçici bir yaklaşım yaptık ve Adem’i Ocak ayında imzalamaya zamanında ulaşamadığımızdan Home Office’den geri döndük.” Dedi Phelan.
“Paranın bir mesele olduğunu sanmıyorum.
“Asıl nokta, Adem için onu alamayacağınız ihtimalinin bilincinde olarak para yatırıyor musunuz? Anlaşıldığı üzere Adem Ljajic’in Ocak ayında Old Trafford’a gelmeyeceğini” söyledi.
Tottenham’ı Salı günü Carling Kupası yarı finallerine ulaşmaya çağırarak vurgulamış oldukları gibi, Birleşik Devletler’de Danny Welbeck, Federico Macheda ve Ritchie De Laet’in bir araya gelerek, ağız sulandırıcı yarı kazanacak bir galibiyet hissetmek için çok sayıda iyi gençleri var. -Final Manchester City’le.
Phelan, “Genç oyuncuların gelişmesini ve ilk takıma girmesini sağlayan bir platformumuz var” dedi.
“Adem’e baktık ve bunu yapma potansiyeline sahip.
“Fakat bazen bu şeylerle savaşamazsın, bazen çalışma iznini alabilirsin, bazen yapamayacağın zamanlarda Adem ikinci kategoriye girdi, bu yüzden karar verdik”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.