Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paul Nicholls belli bir şampiyon

  • Listed: 11 Ekim 2017 16:40

Description

Geçtiğimiz üç Cumartesi günleri için son üç cumartesiye Betfair Chase, Hennessy Gold Cup ve
Tingle Creek Chase şampiyonluk antrenörü tarafından tekellendi.
İlk Kauto Star, daha sonra Denman ve Cumartesi günkü Tingle Creek’de Twist Magic, kazanan koşuyu sürdürdü. Tingle Creek’teki piyasalardaki dalgalanma geçen yılki kazanan Master Minded için yapıldı ve 15-8’e kadar kısaldı ve Ditcheat’ta kırık bir kaburgayla iyileşmeye rağmen İki Mile Şampiyonasını mart ayında kaldı.
Twist Magic (Cheltenham için 10-1) ikinci sırada kaldı. Nicholls, “Üstat Ustayla amaç, Şubat ayında Oyun Ruhu’dur – başarısız olursam Cheltenham’a gitmekten mutluluk duyarız” dedi. Boxing Day’da Nicholls, Kauto Star’ın dördüncü kez Kral George VI Chase’i kazanması için ilk atı olmaya çalışmasıyla tarih yapmayı umuyor.

    Daha kısa sürede, bu hafta sonu, Nicholls, Cheltenham’ın Boylesports’un Altın Kupasında üç eliyle oynuyor. Nicholls, “Poquelin yere bağımlı, çok yumuşak istemiyor ama Gwanako ve Chapoturgeon kesin” dedi. Eski çocuk Vic’imiz dün Warwick’te £ 40,000 Totesport Chase kazandı.
Joncol, dün Punchestown’daki John Durkan Anma Şovunda iyilikçiliği haklı gösterdi. Dört rakibinden ikisinin dersi başaramaması üzerine görevini kolaylaştırdı.
“O sırada Lexus Chase için gidiyor,” dedi Nolan. “Bir Cheltenham Altın Kupası girişine sahip olacak.” Bu, Gold Cup’ın 25-1 arası tekliflerini kışkırttı – pek cazip değil. L’Aventure’s forte her zaman dayanıklılıktır. Devon’dan İskoçya Sınırları’na yaptığı 368 kilometrelik yolculuktan sonra gösterdi.

    Nick Williams tarafından eğitilen kısrak, İskoçya Sınırları Ulusal’sını kazanmak için Kelso’nun dört kilometre ilerisinde kaldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.