Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Paul Burrell’in karısı Maria ona Florida’ya girdi

  • Listed: 9 Ekim 2017 20:30

Description

25 yıldan fazla bir süre evli olmasına rağmen, çiftin çoğu zaman ayrı yaşıyor olduğu görülüyor. Maria, Cheshire’daki Farndon’daki aile çiçekçi dükkanında düzenli olarak çalışırken görülmesine karşın, Paul Burrell geç Prenses Diana’ya olan bağlantılarıyla Atlantik’te yoğunlaşıyor. İlişkileri hakkındaki endişeler, Burrell’in gey eşiğinin geçtiği iddialarının yer aldığı geçen yıl Channel 4 belgeselinde de tetiklendi.
Şimdi arkadaşlar, evlilik hakkında halka sessiz kaldı Maria, Florida tam zamanlı Burrell ile yaşamak için sopa ve İngiltere’den ayrılmaya hazırlanıyor söylüyorlar. “Paul, uzun süredir açıkça belirtti ki, Amerika’da daha iyi bir resepsiyona gitmeyi tercih ediyor ancak Maria, İngiltere’de bağları korumak için daha istekli” diyor. “Plan, hem Paul hem de Maria’nın Florida’da kalıcı olarak yaşaması.”

    Burrell (51 yaşında), Birleşik Krallık’ta Princess ile olan bağlantısını iki anlatan kitapla sağduyu konusunda sıkı bir tepki ile karşılaştı ve Kanal 4 programı sırasında Paul Burrell: Gerçekten Gerçek Ne Oldu? Konusunda utanç verici iddialara maruz kaldı. Gösteri, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Greg Pead’ın katkılarını içeriyordu. Ayrıca Paul’un Kraliçe’nin ısrarıyla Maria ile evlendiğini iddia etti.
İki oğlu Nicholas ve Alexander’ın eşiyle birlikte bulunduğu eski kahya, halihazırda Cheshire ev ve ticaret alanlarını piyasaya sürdü ancak şu ana kadar bir alıcı bulamadı. “İnsanlar Paul yaşarken Diana’nın kaya olduğunu söylerdi ama bugünlerde Paul’un kaya olması Maria’nın bir vakası” diyor bir aile içeriden.

    “Son yıllarda maruz kaldıkları tüm sorunlara rağmen, Paul ve Maria günlerini mutlu bir şekilde birlikte Amerika’da yaşamak istiyorlar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.