Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Parnell kafasız dörtlü dördüncü kafa

  • Listed: 11 Ekim 2017 10:20

Description

Geçen sezon Kent’te takım arkadaşları olan genç hızlı bowling pisti Wayne Parnell ve çok yönlü Ryan McClaren, ormandaki yargıç Alviro Petersen ve kalp pisti Friedel de Wet, Centurion açacağı için dörtlü olarak görev yapıyorlar.
Seçim düzenleyicisi Mike Procter, “Tüm seçeneklerimizi kapsayacak bir kadro seçtik” dedi. “Jacques Kallis, açıkça Test alanımızda çok büyük bir sayı ve ona kapak sağlamak, birden fazla oyuncuyu gerektiriyor.”
Alviro Petersen, uluslararası krikete geri döndüğü etkileyici ve yerli krikette yaptığı işlerin ağırlığı nedeniyle çağrılmasını hak ediyor ve ilk altı vuruş pozisyonunun tamamını karşılayabiliyor.
“Ryan McLaren, o güzergahtan inmek istiyorsak bize çok yönlü bir adım atıyor ve hem Wayne Parnell hem de Friedel de Wet’in milli takımda çalışmasını istiyoruz.”
Kallis’in kırık kemiği onu bir günlük seriden uzaklaştırdı ve serinin 16 Aralık’ta başlaması halinde, büyük olasılıkla bir uzman batman olacaktı.
Kaptan Graeme Smith, Maktaya Ntini’nin 100. Test görünümüne hazırlanırken Proteas’ın önceki Avustralya testine bu yılın başlarında girmesinden sonra geri döndü.
Kadro: GC Smith (kaptan), HM Amla, MV Boucher (wkt), AB De Villiers, F de Wet, JP Duminy, PL Harris, JH Kallis, R McLaren, M Morkel, M Ntini, WD Parnell, AN Petersen, AG Prens, DW Steyn.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.