Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Papa e-posta fırtınası: Adam işini tutar

  • Listed: 3 Ekim 2017 07:40

Description

Oxford mezunu Steven Mulvain, 23, belgeyi Downing Caddesi’ne ve ziyaret için hazırlıklara katılan üç Whitehall bölümüne e-postayla gönderdi.
Papa Benedict XVI, eşcinsel bir evliliğe katılmak, hayır işleri için Kraliçe ile düet yapmak, İspanyol Armada için özür dilemek ve Eylül ayında yaptığı ziyarette markalı “Benedikt” prezervatiflerini başlatmasını da önerdi.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …

Belgede Dışişleri Sekreteri David Miliband, Vatikan’a bir özür dilemesine yol açtı.
Ancak dün gece, Bay Mulvain’in, saldırgan öneriler listesinin derlendiği toplantının başında liderlik eden “daha üst düzey bir memur” un emirlerini yerine getirmesi nedeniyle cezadan kaçtığı ortaya çıktı.

    Dün akşam Dışişleri Bakanlığı Bay Mulvain’i “masum bir adam” olarak adlandırdı. Sözde “beyin fırtınası oturumunu” açıklayan bir sözcü: “Küçük bir grup insan oturdu ve kağıtlarda bulunan bu önerileri gündeme getirdi.
“Bir jüri resmi tarafından belge hazırlandı. Dışişleri Bakanlığı’ndaki ilk görevinde bulunan Steven Mulvain’e gitti ve “İşte belge, burada e-posta adresleri var, benim için gönder” dedi.
Sözcü, dün düşük yalan söyleyen Bay Mulvain’in, notun bilinmesinden sonra patlayan diplomatik sıranın oluşturulmasında elinin olmadığını söyledi.
Ancak geçen akşam Dışişleri Bakanlığı, dünyanın bir milyar Roma Katolikosu lideri olmaktan sorumlu olan daha üst düzey devlet memurunun da görevini sürdüreceğini söyledi.

    Sözcü, “Uygun harekete geçtik. Sözlü bir uyarıda bulunulduğunda kınanmış ve diğer görevlere atlanmıştı. O, Dışişleri Bakanlığı’nın bataklıklarındadır. ”
Sözcü sözlerini şöyle sürdürdü: “Resmi ciddi bir hata yaptı, ancak amaçlanan herhangi bir kötülük yoktu. O kontrindi ve ciddi bir yargı eksikliği olduğunu kabul ediyor. ”
Ancak, Dışişleri Bakanlığı suçlu insanın adını vermeyi reddetti.
Sözcü sözlerini şöyle sürdürdü: “Meslektaşlarımıza isim verme ve şımartma işinde değiliz.”
Şok edici not, Papa Benedict’in İngiltere gezisini tehlikeye atmakla tehdit etmesine rağmen, Vatikan şu anda ziyarette herhangi bir etkisi olmayacağını açıkladı.

    Vatikan olaydan çabucak ilerlemeye çalışırken, Kutsal Kitap’a göre kaynaklar skandalın ilişkilere kalıcı hasar vermiş olabileceğini iddia ediyor.
Bir yardımcısı şunları söyledi: “Bu, çok şiddetli yankı uyandırıyor olabilir ve İngiliz hükümeti için utanç verici.
“Alınan eylemin yeterli olup olmadığını sorgulamalı. İğrenç.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.