Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Pacquiao-Mayweather mücadele kapalı – Arum

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:30

Description

Kârlı gösterisi, dünyanın önde gelen iki dövüşçüsünü birbirlerine karşı diken diken diken diken kesen bir gişe rekor kırıcısı olan 13 Mart’ta hazırlanmıştı. Bununla birlikte, Pacquiao geçtiğimiz günlerde doping suçundan dolayı Filipinlinin kendisini suçladığı iddiasıyla uyuşturucu testi konusunda bazı taleplerde bulunduktan sonra Mayweather kampına karşı yasal işlem başlattı.
Bu hafta, tarafları bir araya getirmek ve izleme başına ödeme bonanını kurtarmak için bir arabulucu getirildi, ancak anlaşmaya varılmadı, Pacquiao’nun destekçisi Bob Arum, Mayweather’ın asla mücadeleyi asla istemediğini iddia etti.
“Bunun olacağını biliyordum,” dedi Arum. “Mart ayını kurtarmak için hiç şans yok, bunun olması hiç şansın yok.”
Gerçekte, hattın yalnızca bir tanıtım aracı ve tipik bir boks politikası olduğuna inanıyor olan alaycılara göre, maçın yeniden dirilebileceği her şansı var.
‘Pretty Boy Floyd’, rastgele kan testleri ve antrenör Freddie Roach da dahil olmak üzere Pacquiao tarafının reddettiği olağan zorunlu idrar testlerinde ısrar etti.
Salı günü yapılan görüşmeler Çarşamba günü mücadeleyi kurtarmak için devam etti – ancak Arum’un bu maçı ölü olarak telaffuz etmesi nedeniyle bu iyimserlik kısa sürdü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.