Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ölüm cezası cinayet davasının korkusu poker yıldızı

  • Listed: 11 Ekim 2017 20:15

Description

46 yaşındaki yüksek merdaneli Marcus Bebb-Jones, Sabrina Bebb-Jones’un 31. cinayetiyle ilgili olarak yargılanmak üzere Amerika’ya gönderilecek.
Eylül 1997’de kayıp gitti, dün dün bir mahkemeye söylendi.
Bebb-Jones’un Las Vegas’ta bir playboy hafta sonu geçirmeden önce Colorado’da cesedini terk ettiği söyleniyor – kredi kartını kullanarak sıçratıyor.
Ardından kendisini kötü bir intihar ihbarıyla başın içine attı.
Dün bir duruşma, Bölge Yargıcı Daphne Wickham, Londra’daki Westminster Belediye Sulh Mahkemesi mahkemesinde 6 Ocak’a kadar ertelendi.
Bu tarihte Bebb-Jones, Londra’daki Wandsworth cezaevinden 4 Şubat için yapılması planlanan tam bir iade cezanın duruşması öncesinde video bağlantısı vasıtasıyla çıkacak.
Bebb-Jones karısının kaybolmasından kısa bir süre sonra İngiltere’ye geri döndü.

    İngiliz polisi onu geçen ay tutukladığında annesi ve Worcestershire Kidderminster’taki 15 yaşındaki oğluyla birlikte yaşıyordu.
Savunma avukatı Ben Keith, mahkemeye müvekkilin cinayetten sonra mahkum edildiği takdirde Colorado eyaletinin idam cezası istemeyeceğini söyledi.
Dedi ki: “Colorado’nun ölüm cezası istemeyeceğini garanti ediyorum.”
Bölge Hakimi Wickham, eski bir otelci olan Bebb-Jones’e şunları söyledi: “Wandsworth cezaevinden sorunların ne olduğunu görmek için mahkemeye bir sonraki görüntü için bir video bağlantısı olacak.
“Özellikle bir sorun, yani mahkum olduğunuz takdirde ceza ne olacak?” Bir hakim, geçtiğimiz ay Bebb-Jones’un kefalet olsun diye kendi hayatını almaya çalışma riskiyle karşı karşıya olduğuna karar verdi.

    Bayan Bebb-Jones, 1997’de Colorado’daki Grand Junction kasabasındaki çiftin sahip olduğu bir otelin otel personeli tarafından kayıp olduğu bildirildi.
Birkaç gün sonra kocası açık ağzına bir silah ateş ederek intihara teşebbüs etti ancak ciddi yaralanmadan inanılmaz bir şekilde kaçtı.
Bebb-Jones, eşinin ortadan kaybolmasıyla ilgili olarak polis tarafından sorgulanırken, kanında izleri arabasında bulundu, Yargıç Wickham’a söylendi.
Daha sonra İngiltere’ye döndü ve yüksek profilli bir poker kariyerine başladı.
Fakat Bay Keith, o zamandan beri bütün kazancını kaybettiğini ve kazançlar üzerinde yaşadığını iddia etti.
Dedi ki: “Maalesef geçtiğimiz günlerde fayda sağladığı gibi bu paranın kalıntılarını harcadı ya da kaybetti. Yaşam biçimini finanse etmek için hem konut yardımı, hem de gelir desteği.”

    Bebb-Jones, Çin’de iki buçuk aylık bir iş avlamasından sonra tutuklandıktan sonra tutuklandı.
Mali bir danışman olarak görevde kalması gerektiği söylendi.
Aaron Watkins, ABD Hükümeti için şunları söyledi: “ABD’nin hükümeti tarafından cinayetin en ciddi suçundan aranıyor.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.