Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ödeme, kaçırma çifti üzerinden mağdur görüştü

  • Listed: 11 Ekim 2017 07:35

Description

Kent ve Tunbridge Wells’ten Paul ve Rachel Chandler, Seyşeller’den üç ay önce Tanzanya’ya doğru yol alırken yakalandılar.
Korsanlar tarafından yeni bir video yayınlandı; çiftin durumunun durumuna müdahale etmesi için Hükümet için umutsuz bir itirazda bulundu.
Dışişleri Bürosu, çiftin fidye ödemeyeceği konusundaki tutumunu yineledi. Ancak Tüccar Deniz Harp Merkezi başkanı Nick Davis, deneyimli bir korsan müzakerecisi, neden serbest bırakılmalarına izin verilmediğini anlayamadığını söyledi.
“İnsanlar ana meseleyi unutuyorlar, Paul ve Rachel’ın neler olduğunu bilmiyorlar, neler oluyor diye bir fikrim yok, insanlar orada niçin onlara yardım etmediğini merak eden bir cehennemde oturuyorlar, kapılar serbest bırakılacaklar.” Birisinin elbiseyi alması ve onunla birlikte kaçması gerekir.
“Katkı tutarı için kimseyi adalete teslim etmeye çalışmanın değerinde olduğunu sanmıyorum, sadece Paul ve Rachel’ı eve götürmeliyiz, yapılması gereken şeyleri bilen insanlarız, bunu yapabiliriz, sadece ihtiyaç duyduğumuz şeyleri yapmalıyız. Yapmasına izin ver. ”
Davis, Dışişleri Bakanlığı’ndan ve aileden gelen “yeşil ışık” olmadan bir şey yapamadığını söyledi. Korsanların, serbest bırakmanın güvenliğini sağlamak için izin ve araçlarla biriyle konuştuğunu hissetmeleri gerektiğini söyledi.
En son video Perşembe günü kaydedildi ve Sky News’e verilmeden önce Somali’den kaçak oldu. Karısından ayrı bir yerde tutulmakta olan Bay Chandler şunları söyledi: “Sadece hükümetime lütfen beni ve eşimi buradan çıkarmak için söylemek istedim, masum, yanlış yapmadık, paramız yok. ve fidye ödeyemeyiz “dedi.
Çift, 23 Ekim’de yat Lynn Rival’de yakalandı.
Dışişleri Bakanlığı’ndan bir sözcü, “Durumu çok yakından takip ediyoruz ve serbest bırakılmasına yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yapıyoruz” dedi. Ailenle düzenli temas halinde olduklarını ve destek verdiklerini söyledi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.