Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Nick Clegg: Liberal Demokratlar ‘satılık değil’

  • Listed: 9 Ekim 2017 23:45

Description

Liberal Demokrat lider Nick Clegg, ana parti rakiplerinin ikisinde de “arka oda anlaşmaları ya da tezgah altı anlaşmaları” olmadığını söyledi.
Anketin askıya alınmış bir parlamentoyu – Clegg ‘yi önemli “kral” rolünde bırakarak – son haftalarda Çalışma ve Muhafazakârlar tarafından Lib Dems’e sunulan algılanan zeytin dallarını takip etti.
Gordon Brown, Liberallerin “vergi ve kamu hizmetleri konusunda daha yakın olduklarını” söyleyen Gordon Brown, geçen ay David Cameron partisi ve Lib Dems’leri arasında “eskiden olduğundan daha az anlaşmazlık olduğunu” söyledi.
Ancak bugün Cleveland Times gazetesinde yazan Clegg, “David Cameron ve Gordon Brown, gösterişsizce Liberal Demokrat seçmenlerle flört etmekteler; bunları beceriksizce söylemeye çalışıyorlar – beni ve diğer Liberal Demokrat milletvekilleri ima etti.

    “Bu yılki Genel Seçim, bir kuşağın en açık ve tahmin edilemez olması muhtemeldir. Yani nerede olduğumuzu bilmek hakkına sahipsiniz.
“Seçmenlere Liberal Demokratlar aleyhinde” X “koyup girmeyeceğimi merak edebilirim, diğer iki partiden birinde arka oda fırsatları ya da tezgah altı” anlaşmalar “yoktur.”
Lib Dem lideri, Irak savaşına, sivil özgürlüklere, çevreye, şehrin aşırılıklarına ve Gurkha gazileri için verilen haklara itiraz ederek partisinin İngiliz kamuoyuyla pek çok konuda uyuştuğunu söyledi.

    O ekledi: “Biziz ve diğer iki partiden çok farklı olduğumuzu gösterdik.
“Bay Brown ve Bay Cameron’a mesajım basit: Liberal Demokratlar gerçek bir değişim içindeler. Biz satılık değiliz. ”
Ancak Sn Clegg, askıya alınmış bir mecliste müzakere için bir miktar oda bırakmış gibi görünüyordu.
O, “Seçmenler hiçbir partinin çoğunluğu hak etmeyeceğine karar verirlerse, en açık şekilde görev süresince seçilen partinin kendi başına yönetmeyi ilk seçen ya da seçtiği takdirde ittifaklar aramayı ilk etap eden ahlaki hakkı vardır. diğer partilerle. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.