Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

NFL ekipleri Wembley macerasına çıktı

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:50

Description

31 Ekim yarışması NFL’nin İngiltere’de normal sezon maçına ev sahipliği yapmasının dördüncü kez gerçekleşeceği ve önceki üç yarışmanın galibiyet kalabalıklarından önce gerçekleştiği kaydedildi.
Lig 2007’de başlayarak her mevsim Londra’da bir normal sezon maçı düzenledi.
Broncos-49ers yarışması, Londra (üç), Toronto (iki) ve Meksika Şehri’nde oynanan düzenli sezonluk oyunlar da dahil olmak üzere, NFL tarihinde yedinci kez düzenlenen normal sezon maçını temsil ediyor.
49ers, Azteca Stadyumu’ndaki 103.467 taraftarın karşısında Meksiko Şehrindeki Arizona Şövalyeleri ile tanıştıklarında, 2005’te NFL tarihinde yapılan ilk uluslararası normal oyunda yer aldı.
Oyun, 49ers’ın uluslararası sahnede oynayacağı 10. kez, ancak ikinci normal sezon oyunu ve ev ekibi olarak ilk kez oynanacak.
San Francisco’nun Wembley Stadyumu’ndaki üçüncü maçı olacak, çünkü takım önceden mekanında iki sezon öncesi yarışmalar düzenledi.
49ers genel başkanı ve CEO’su Jed York şunları söyledi: “49ers organizasyonu NFL’nin 2010 uluslararası programının parçası olmaktan heyecan duyuyor.
“Londra, NFL tarihinin en üst düzey iki franchise’sından ikisini birden ayırmak için harika bir mekan.
“Uluslararası oyunların son yıllarda çok iyi bir şekilde alındığına göre, oyuncularımız, antrenörlerimiz, personelimiz ve hayranlarımız için kesinlikle heyecan verici bir deneyim olacak.NFL oyunlarını uluslararası sahneye taşımak için ligin inisiyatifini destekliyoruz ve oynamayı dört gözle bekliyoruz” İngiltere’deki taraftarlarımızın önünde. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.