Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Newcastle, Crystal Palace’taki paupers’ın acısını döküyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:35

Description

Şansınızı kaybettiğinizde gerçekten şansınızı kaybedersiniz ve Şampiyona liderlerine kaybetme şansını kaçıran Crystal Palace için daha da kötüsü olamaz.
Saray patronu Neil Warnock, Selhurst Park’taki görev süresinin yönetim kulübüyle şimdi şüphelendiğini itiraf ediyor ancak Magpies, Saray kaptanı Shaun Derry’den garip bir 20. dakikalık kendi hedefti sonrasında üçüncü sırada yer alan West Brom’taki boşluğu sekiz sayıya çıkardı. .
Nile Ranger, ilk St James ‘Park hedefi ile yaralanma zamanında 2-0’lık bir başarı elde etti ancak Steve Harper’ı biberleştiren Sarayın çok sert ama onu geçmenin bir yolu bulamadı.

    Warnock, yöneticinin Saray’ın en iyi oyuncularını satabileceği konusunda ısrarcı ve futbolun en son mali açıdan sakat kalmış kulübüne zorlayabilir. Dün gece ona yüksek dereceli Victor Moses seçmemesi söylendi ve diğerleri yakında yola girebilirlerdi. Warnock, “Yönetici herkesi satacak ve böylece geleceğin nelerini bilemiyorsun,” dedi Warnock.
“Tazminat ödemeden ayrılabilirim, bu yüzden bana söylendi. Yönetici ne yapacaklarını göreceğim. Dört ya da beş kişiyi kaybedersem, suya henüz rastlayamam; sekiz oyuncu ile bu ligde oynayamam. Gerçekten zevk alıyorum ve şansları devirmeyi denemek isterdim.
“Bu sezon ligde benden daha iyi bir takım görmedim ve bu yüzden olanlardan öyle utanç verici oldu. Son birkaç gündür çok sıkıntı yaşadık, ancak buraya gelip oyunu kazanmak ve sadece hasar sınırlamasına gitmek istemedik.

    “Kazanmamak beni çok hayal kırıklığına uğrattı. Eşim iki şansımıza gol atmış olabilir ve bu Harry Redknapp’ı sıkıntıya sokan bir yorum. Steve Harper’ten dünya çapında bir kurtarma yapıldı ve kimsenin onu sakatladığına kimsenin inanamayacağını düşünüyorum. ”
Derry, Derry’nin kendi ağına yapış yapamamasından önce Danny Butterfield ile Calvin Andrew’ın şansını kaçırdı ancak Harper, Darren Ambrose’un voleyini direkte bırakarak Ranger’in sahanın yarısına kadar 2-0 ilerledi.
Newcastle’dan Chris Hughton şunları söyledi: “Öğütmek zorunda kaldık ve mevsim bitmeden bir kaç tane daha bekleyebiliriz. Hedefi elde ettikten sonra onu güvence altına almak için her zaman bir saniyeye ihtiyacımız vardı ve çok daha erken olsaydı sinirler için daha iyi olurdu “dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.