Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Neil Pearson: En Altı En İyi Kitapım

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:50

Description

Rahibe Carrie
Theodore Dreiser tarafından
Penguen, £ 8.99
Genç bir kız evli bir sanayiciyle bir ilişkisi var ve sosyal çıkışlar olarak New York’ta yeni bir hayata başlıyorlar. Kariyerinin koro kızından Broadway yıldızına uçmasıyla terminal düşüşüne geçti. Dreiser’ın A Star Is Born’un etkisinde kaldığını düşünmekten bağışlanırdınız, ancak Carrie’nin kızkardeşi 1900’de yazılmıştı.
Taşınabilir Şölen
Ernest Hemingway tarafından
Vintage, £ 6.99
Orson Welles gibi, Hemingway kariyerinin başlangıcına burada eşlik etmedi. Yirminci Paris’te geçirdiği zamanla ilgili bir seri makale derlemesi, kitap şehre, orada tanıdığı insanlara ve eskiden olduğu gibi yürek kırılmasına karşı iç çeker. Hemingway, kitap yayınlanmadan önce intihar etti.

    Kahramanın Ölümü
Rchard Aldington tarafından
Baskısı tükenmiş
Aslanların liderliğindeki eşek okulunun görkemli dalaklı Birinci Dünya Savaşı romanı ve Graves, Remarque veya savaş şairleri tarafından yapılan her şeyin eşiğidir. Savaşa karşı çılgınca üçlü bir rant, daha yaşlı bir kuşağın sevinci ve şaşkın olmayan savaşçıların kayıtsızlığı.
Genç ve Kötülük
Charles Henri Ford ve Parker Tyler tarafından
Baskısı tükenmiş
Eşcinsel edebiyat türünün öncesinde yazılmış bir eşcinsel roman var ve bundan daha iyi bilinen bir kitap daha var. İlk kez 1933’te kolaj benzeri bir modernist tarzda yazılmış küçük bir Paris baskısı tarafından yayınlandı ve Twenties New York’un çekici topları ve konuşmalarında yer aldı, canlı ve canlandırıcı bir şekilde sevinçliydi.

    Hangover Meydanı
Patrick Hamilton tarafından
Penguen, £ 9.99
Kitabın en sempatik psikopat olan George Bone’un otuzlu yılların olağanüstü dumanlı barları ve pansiyon odalarında yer alması: kitlesel olarak inşa edilmiş, acı utangaç, utanmaz, ancak romanda hemen hemen her karakter tarafından utanmazca sömürülen. Yavaş ve acılı bir ölümle hak eden bir kitabın sevgi ilgisi hiç olmadı. Bir başyapıt.
Havaya Hazırlanıyor
George Orwell tarafından
Penguen, £ 9.99

    20. yüzyılın en büyük denemecisinin en iyi romanı. Orwell’in ticari marka konuşma tarzında söylendiği gibi, zamanların gittiği ve dünyaların kaybolduğu için acelen bir acı. Sanki dünyanın en ilginç adamını yanına getirip barınağın yanında duruyormuş gibi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.