Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Müşterilerin yeni dökümü ile ilerlemek

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:10

Description

Girişimci Paul Heath, geçtiğimiz 18 ay boyunca ailenin dökümhanesi Zincast’ı işten çıkarma değil işe alım durumunun gündemde olan bir kurtarma pozisyonuna yöneltti.
Kurumsal, Aga ocakları ve beyaz iyi üreticileri, bira üreticileri, lastik üreticileri, elektrikli el aletleri, motor ve inşaat şirketleri gibi yerel ürünler için alüminyum ve çinko kalıpları ve parçaları üreten çok çeşitli tedarik zincirleri sunmaktadır.
Ancak 2008’de 45 yaşındaki Heath ve 50 kişilik uzman gücü, neredeyse bir gecede siparişlerin yüzde 40’ının düştüğünü gördü.
Yine de West Midlands’da 2 milyon pound ciro ile son kalan geleneksel kalıp tekerlekleri olarak sağlam duruyor.

    Dönüşüm, karışık bir finansal destek stratejisi, üretim hattı süreçlerindeki iyileştirmeler ve Zincast’ın hem ürün hem de uzmanlık sağladığı entegre paketlerle farklı sektörlerden yeni müşterilerin başarıyla hedeflenmesinden kaynaklanmıştır.
Ancak tüm bunlar, ancak şirketin temelleri olduğu için sıkıntı yaşandığında mümkün oldu. “Fabrikamızda her zaman yatırım yaptık, ekipmanlarımızın güncellendiğini sağladık, küçük bir yatırımcı grubu tarafından destekleniyoruz ve şimdiye kadar yaklaşık 600.000 sterlini koyduk” diye açıklıyor Heath, babası Fred yönetim satın alımını başlattı. 22 yıl önce Willenhall’ın kurucusu.

    Heath, “Modern makineler pahalıdır, ancak bize çok daha geniş bir döküm çeşidi için teknik yeteneği vermişlerdir,” diyen Heath, “Müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak her zaman inandık. yeni tasarımlar getirildiğinde değiştirilmelidir.
“Ama şimdi, eksiksiz bir tedarik ve proje yönetimi hizmeti sunarak değerlerimizi genişletebiliyoruz – ana faaliyet alanımızı görüyoruz – müşterilerimizle büyüyor, teknik becerilerimizi tam olarak kullanıyoruz”.
Heath’in Zincast’ın becerilerinin uygulandığı yeni pazarları araştırmasına neden olan düşüş oldu.

    Heath, “Başta başka yerlerde emir verebileceğimiz yerlere bakarak hızlı tepkiler aldık” diyor Heath. “Güvenlik kesinlikle bir – kasalar ve hapishaneler güçlü metal kilitlere ihtiyaç duyuyor, Chubb’e yaklaştık ve bu ilişki iyi çalışıyor” dedi.
Zincast’ın değişen piyasa koşullarına hızlı adapte olma kabiliyeti Heath’in de fark ettiği yeni talep modellerini de uydurdu.
“İngiltere’deki sanayimizin çoğunu öldüren en büyük zorluklarımızdan biri, geleneksel müşterilerimiz doğu Avrupa’da ve Uzak Doğu’da üreticilere yöneliyor ancak gelgit biraz ters dönüyor ve üreticiler eve daha yakın kalmanın avantajlarını düşünüyorlar. , stok ve nakliye masraflarını düşürmek, daha küçük hacimlerde daha kısa çalışma, daha hızlı teslimat süreleri ve daha fazla kalite kontrol seçeneği sunmak için daha az reddetme istiyor “dedi.

    Şirket, verimliliği ve yeni ürün tanıtımını geliştirerek tedarik zinciri firmalarına durgunluğun vurmasına yardımcı olmak için Hükümet ve Avrupa destekli Otomotiv Tepki Programından alınan 17.000 £ tutarındaki hibe üzerinde muhteşem bir getiri elde etti.
Üretim Danışma Servisi uzmanları ve otomotiv uzmanları Accelerate, Zincast ile üretim hattı verimliliği ve kalite test prosedürleri üzerinde çalıştı. Heath, “Bu desteğin doğrudan bir sonucu olarak, yakınlarda bulunan Japon araç üreticisi Telford’da bulunan Makita ile 800.000 sterlinlik bir sözleşme yaptık” diyor Heath.

    Diyerek şöyle devam etti: “Bu bize altı tane daha yetenekli iş yaratmamıza neden oldu.Katılımımız yeteneklerimize adapte olabilmemiz için doğru zamanda oradaydı, Çek Cumhuriyeti’ne çekilen iş şimdi burada kalıyor” dedi.
Zincast’ın muazzam kamu hizmeti faturalarını azaltmak için bir teklifte Heath ayrıca, Carbon Trust’tan bir enerji denetimi aldı. Şu anda, hava kompresörleri tarafından üretilen ısının yeniden dağıtılması, metalin erimesine yardım edilmesi, işyeri tabanının ısınması yoluyla 3000 sterlin tasarruf etme potansiyeline sahip bir öneriye bakıyor.
Başka bir yük, İklim Değişikliği Levy’iyle ilişkili evraklardan çok fazla olmayan kırmızı bant, ancak Zincast’ı kapatma düşüncesi asla Heath’in zihninden geçmedi. “Gerçek şeyleri üretmek, yetenekli insanlar çalışmak, bu sonuna kadar savunacağım bir ayrıcalık” diye yanıtlıyor.

    Zincast: 01902 606 226, www.zincast.co.uk
Üretim Danışma Servisi: www.mas.bis.gov.uk

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.