Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Muhafazakar lider David Cameron İşçi’yi ‘evlilik karşıtı parti’ olarak patladı

  • Listed: 11 Ekim 2017 09:45

Description

Çocuk Sekreteri Ed Balls evliliğin mutlu bir ailenin anahtarı olmadığını söylediği David Cameron saldırıya geçti.
Bir hükümet hükümeti, vergi sistemini evli çiftlerin lehine değiştirerek evliliği “kutlar” ve “teşvik eder” diye işaret etti.
Cameron, “İşçilerin evliliğin iyi bir şey olduğunun anlaşılamamasının patolojik açıdan yetersizliği onları kendi sınır çizgisinin yanlış tarafına koyuyor” dedi. Ed Balls evliliği ilgisiz gibi görüyor gibi görünüyor. Ben öyle olduğunu sanmıyorum.
“Bence evlilik iyi bir kurumdur. Bunun ya da olmadığını anlamak için bir anket çalışmasına ihtiyacım yok. Ben de öyle düşünüyorum. ”
Tory liderinin yorumları, Bay Balls’un evliliğin özel statüsünü “istikrarlı ilişkileri” desteklemeyi reddetmesinden sonra geldi.

    Bay Balls, çocuklu çiftlerin birlikte kalmasını teşvik ederek yaygın aile dağılımı ile mücadele etme planlarını hazırlıyor. Ancak önlemlerin, evlilikleri teşvik etmemesi gerektiğini ve bunun da evlilik dışı çiftlerin ve tek ebeveynli ailelerin “ikinci sınıf” olarak ele alınması gerekeceğini söyledi.
Bakanlar zaten, ailelerinin dağılmasını, tek ebeveynli ailelere daha fazla fayda sağlayarak teşvik etmekle suçlanıyor.
Kabine bakanı Yvette Cooper ile evli olan 42 yaşındaki Bay Balls, dün, Yeni Yılında aile politikası üzerine yeni bir yeşil yazı yayınlanacağını açıkladı.
Dedi ki: “Tory politikası evlilik birinci sınıf ve diğer herhangi bir ilişki ikinci sınıf olmasıdır. Bu temelde çocukların çıkarları için değildir. Güçlü ve istikrarlı ilişkileri desteklemeliyiz “dedi.” Evlilik gerçekten önemli “dedi ancak ekledi:” Yapamayacağınız şey, sadece evlilik konusundaki bir aile politikamıza sahip olacağız “diyor. Boşanma, ayrılma veya başka sebeplerden ötürü bir evliliğin olmadığı ilişkilerin refahını göz ardı ediyor. ”

    Yeni politika belgesi, muhtemelen internet üzerinden ailelere ebeveynlik tavsiyelerini artırmaya ve çalışan aileler için daha fazla destek sunmaya odaklanacak. Bay Balls, özellikle ilk çocuğun doğumunda babaları herhangi bir aile birimine bağlama yollarını bulmaya hevesli olduğunu söyledi.
Christian Institute think-tank’ten bir sözcü “Hükümet istikrarlı ilişkiler geliştirmek istiyorsa evliliği desteklemelidir.
“İstatistiksel olarak, evlilik bugüne kadar çocuk yetiştirmek için en istikrarlı ortam.”
İşçiler, aile politikasının önümüzdeki yıl yapılacak genel seçimler için önemli bir savaş alanı olacağına inanıyor.
Parti stratejistleri, Tory başkanı David Cameron’un evli çiftlere Muhafazakâr’ı yalnız anne ve babalara karşı gerici ve şefkatsiz davranmaya çalışmak için vergi indirimi yapma taahhüdünü hedeflemek istiyorlar.

    Ulusal İstatistik Bürosu verilerine göre 2007’de İngiltere’de 270.000 düğün vardı, 2006’dan bu yana yüzde 2.7 düştü.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.