Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Mısır Galloway’ı sınır dışı ediyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 04:55

Description

Eski ünlü Büyük Kardeş yarışmacıya “hoş olmayan bir birey” olarak tekrar ülkeye girmesine izin verilmeyeceği söylendi.
Bay Galloway, Gazze Şeridine yardım getirmeye çalışan bir konvoyla liderlik ediyordu. İsrail ve Mısır, Filistin kontrolündeki topraklarda, terör örgütü Hamas’a silah kaçakçılığı konusundaki endişeleri üzerine sıkı sınır kontrolü uyguladılar.
Ancak Filistin yanlısı eylemcilerin konvoyunun başlangıçta bir sınır kapısında engellendiği sırada ayaklanma patlak verdi ve bir Mısır polisinin ölümüne yol açtı. Mısır güvenlik güçleri ve konvoy üyeleri, konvoyun Gazze’ye götürülme rotasında kızgınlık duyunca birbirlerine taşlarlar.
Daha fazla rahatsızlıktan korkan Mısır, Bethnal Green’in Doğu Londra koltuğu için milletvekili Bay Galloway’ı ihraç etti.

    Mısır’ın korkulan gizli polis teşkilatının üyeleri tarafından 150 kilometre mesafedeki Kahire’ye sürülen ve doğrudan Londra’ya doğrudan uçuş yapan bir arabaya bindi.
Sayın Galloway, 2005 yılında saygıdeğer bir aday olarak seçildi, bu durum Müslümanların ve sol-Solcuların bugünkü parçalanmış bir ittifakı. Bay Galloway, Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek’i “suçlu” ve “Arap dünyasının yasadışı” olarak nitelendirdi ve devrilmesini istedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.