Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Miller, Rangers’ı kurtardı!

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:40

Description

Simon Mensing penaltı noktasından bir gol çıkarmadan önce, Walter Smith’in erkekleri Steven Whittaker ve Kenny Miller’ın golleri sonrasında seyir halindeydi.
Accies, Marco Paixao ve Mickael Antoine-Curier’yi ilk yarıda sakat bırakırken, Steven Davis ve Kris Boyd’un ek darbeye maruz kaldıkları Rangers’ın yaralanmasına rağmen ziyaretçileri şaşkına çevirdi. Ancak, Miller, her iki takımın da tekrar yapmak zorunda kaldığından emin olmak için günün ikinci takımını ceza puandan yakaladığında Rangers’ın kızdıran oyunlarından kurtardı.
Rangers’ın öne geçmesi sadece dört dakika aldı. Lee McCulloch, kulübede bir Davis serbest vuruşuyla karşı karşıya kaldı ve Boyd’ı seçmeye çalıştı. Richie Hastings takımı zorlarken Whittaker kafayla son derece geriye kaldı.
Accies daha sonra, Trent McClenahan’dan gelen uzun topu, Hastings’i gol önüne soktuğunda dengelemek için büyük bir şans çiğnedi, ancak skoru daha kolay göründüğü zaman bir şekilde 5000 metre patladı.
Billy Reid’in adamları, Rangers 30 dakika sonra avantajını ikiye katladığında, o da bu hatayı tekrar yaptı. Kutulara bir Davis topu Miller için Boyd tarafından dokunuldu ve onun alttaki köşede Tomas Cerny geçerek o klinik oldu onun klinikti.
Rangers’ın seyir halindeki sandığı anda Accies, Kirk Broadfoot’un Mark McLaughlin’i şaşkına çevirdiğine karar verince, Mensing, 38.dakikada güçlü bir grevle ilerlemek için hız verdi.
Ev sahibi tarafı daha sonra şaşkınlık içinde ziyaretçileri stopaj zamanında kurşun ile mola içine iki kez netted. Paixao, McArregour’un serbest vuruşuyla McGregor için her türlü soruna neden olduğunda Antoine-Curier’nin çabası engellendiğinde toparlanmaya başladı.
Boyd daha sonra hamamböceği bir arada tutarken Rangers’a bir darbe daha indirmeden eylemden çıktı. David Weir, Mensing’in topu kesme girişiminde bulundu ve Antoine-Curier, Allan McGregor’un kafası karışınca, netin arkasına sığacak kadar soğukkanlı gözüktü.
Elliott sert bir biçimde kasıtlı olarak kası kullanmış sayılırken, Glasgow devleri 62. dakikada düzdüzgeçmeliydiler. Miller basınç tekme sorumluluğunu üstlendi ve Accies kalecisi Cerny düşük geçti. Hastings, 10 dakika sonra attığı ikinci sarı kartını Andrew Little oyuncusunun yaptığı faul nedeniyle topla bitirdiğinde bir darbe indirdi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.