Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Maddie McCann, Raymond Hewlett’in ölmeden önce herkese söylemeye çağırdığı konusunda şüphelendi

  • Listed: 11 Ekim 2017 18:35

Description

64 yaşındaki Seks fiendi Raymond Hewlett, boğaz kanseri nedeniyle konuşamıyor ve Aachen, Almanya’daki eşiyle paylaştığı bir belediye evinde yaşıyor.
Araştırmacılar, Hewlett’in Madeleine McCann’ın kendisiyle birlikte ortadan kaybolmasının sırrını mezara alabileceğinden korkuyor.
Hewlett’in avukatı Detlev Wagner, “İstese de onlarla konuşamazdı.
“Çok ağır hasta. Bu dünyaya uzun sürmedi. ”
Madeleine’in anne-babası Kate ve Gerry, Rothley, Leics’den çalışan emekli polis memurları Mayıs ayından bu yana Hewlett’ı test etmeye çalışıyorlar.

    Ancak, yaklaşık 35 yıldan beri sürmekte olan çocuklara yönelik diğer suçları araştıran İngiliz polisi ile konuşurken Hewlett, özel araştırmacılarla işbirliğini reddetti.
Çocuklara yönelik suçlarla ilgili birden fazla mahkum olan Briton, İngiliz çiftin yeni bilgilerle ilerlemesi sonrasında araştırmacıların dikkatini çekti.
Portekiz’deki Praia da Luz tatil beldesine yakın olduğu iddia ediliyordu; burada üçünün Madeleine’in Mayıs 2007’de kaybolduğu Portekiz’de.
Özel araştırmacılar Dave Edgar ve Arthur Crowley, uzun yıllar tecrübeli eski polis memurları, ilk önce Aachen’de hastanede kanser tedavisi görmeye başladılar.

    Röportaj yapmak için çok sayıda istek reddedildi.
Wagner, müvekkilinin dedektiflerle röportaj yapmaya hazır olduğunu iddia ederken, polis memurlarını “aşırı saldırgan” bulduğu için kırdı.
Haziran ayında Hewlett – boğaz kanserine neden olmakla suçlanan sigaraları hâlâ içiyor – şunları söyledi: “Neden benimle ilgilendiğini açıkça belli ediyor.
“Fakat hepsi de sevdiklerini düşünebilirler. McCann kızı öldürmedim. Gerçek bu ve asla değişmeyecek. ”
Madeleine’nin kaybolduğu sırada Algarve’de olduğunu itiraf ediyor.
Hewlett, ailenin Mayıs 2007’de kaldığı apartmanın etrafında gizli görülen, çıplak işaretli bir yüzü olan bir şüphelinin taslağına çarpıcı bir şekilde benziyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.