Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Leeds kazandı gösterir FA fincan kaybetmedi sheen

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:30

Description

League One tarafını savunan Premier League şampiyonlarını utanç verici bir şekilde izlemek için toplam 74.526 taraftar sokağa girdi ve bu hafta sonu 18.000 puanın ötesinde rekabetin ortalama katılımını artıracak.
Dün FA’da kimse tarihsel olarak nasıl geçtiğini günümüze kıyasla söyleyebildi, ancak 1981’deki 32 maçtan 17.714 ortalama o zamandan beri kesinlikle iyileşmedi.
Toplam 514.172 taraftar turnuva boyunca bu hafta sonu hava koşullarından kurtuldu 28 maçları geçti, hafta sonu 18.363’ün final ortalaması ile sonuçlandı.
Yine de, Cumartesi günü – özellikle Wigan ve Middlesbrough’da – geniş boş koltuk dizilerinin görüldüğü FA Kupası üçüncü turunu kuşatan yıllık karamsarlık vardı.
Latics Cumartesi günü sadece 5.335’ün önünde Premier Lig’de çatışma yaşadı ve kulüp yetkilileri, FA’nin rekabetin her seviyesi için minimum bir bilet fiyatı belirleme politikası olduğunu iddia etti.

    FA Kupası kuralları, ev turları ve uzak taraftarlar için yetişkinlere uygulanan biletler, üçüncü turda 15 yaş ya da daha fazla olmalıdır – Wigan kaynaklarının iddia ettiği bir politika, hava koşulları ve Noel’in yakınlığı ile halihazırda zor bir durumu daha da kötüleştirdi.
Ağır kar, birkaç Manchester City antrenörüne Middlesbrough’a dönerken M62’ye geri dönmek zorunda bırakıldı – diğer oyun şaşırtıcı derecede fakir bir şekilde devam etti.
Bir FA sözcüsü: “Her sene FA Cup kuponlarındaki katılımları yakından takip ediyoruz.
“Yarışmayı teşvik etmek için elimizden gelen her şeyi yapmak için kulüpler, destekçiler, sponsorlar ve medyayla çalışmaya devam edeceğiz.”

    Wigan, iki sezon önce JJB Stadyumundaki Carling Cup’da Hull’la bir araya geldiğinde, neredeyse aynı büyüklükte 5.440 kişilik bir kalabalık izlemeye başladı; boş koltukların fincandan ziyade oyunda bir ilgisizliğin semptomatik olduğunu düşündürdü.
Ancak Hull patronu Phil Brown şunları söyledi: “Bir sürü insan bardağın hala sihrine sahip olduğu konusunda konuşuyor ancak kalabalığa baktığınızda zayıf bir katılım gerçekleşti.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.