Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

KP’nin üzerindeki Colly fındıkları

  • Listed: 10 Ekim 2017 07:25

Description

İngiltere, cıvalı Pietersen en iyi formuna döndüğünde, Perşembe günü Güney Afrika’ya karşı kararlı bir nihai Test setinde bulunabilir. Turistler, zor durumda kalmış bir 1-0’lı galibiyetini seri zafer haline getirmek için teklif verdiği için kazıklar neredeyse daha yüksek olamazdı.
Collingwood “Bazen KP’ye bakarız ve her maçta bunu yapmamız gerektiğini düşünüyoruz – muhtemelen kendi düşüşü onun iyi bir oyuncudur” dedi. “O bir çeşit dehadır ve puansız birkaç maça çıkınca çok kötü bir oyuncusu olduğunu söylüyorlar, oyunu açabilir – umarız bu oyun olur”
Collingwood geçen haftanın Cape Town’daki geriye-duvara üçüncü test çekilişinde İngiltere’nin kurtarıcılarından biriydi, burada 40’ı geride kaldı ancak son gününde 66 avara Güney Afrika’ya meydan okudu.
O değerli vuruşları sıraladı – ve dokuz Test Yüzlerce’sinin yanısıra, İngiltere’de geçen yıl Centurion ve Cardiff’te de iki olasılık daha var.
“Orada dikiliyorlar” dedi.
“Geçen hafta Cape Town’da beş yaş altındaydık, duvara yaslanmıştı – ama hep yapabileceğimiz inancı vardı.
“Bu tür atışları ölçmek çok zordur, çünkü atışlarla ilgili değil.
“Ortada geçirdiğiniz zaman ve diğer oyunculara gösterdiğimiz tavrımızla ilgili.
“Birçok yönden, her zaman yüze değeceklerini düşünürüm – fakat koşuya sahip olmadığınız için bu yolla karşılaşmazsınız. Bu dizide yaptığımız gibi (şimdiye kadar) çizgiyi aşmak için, bu dizi büyük bir başarı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.