Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Korkunç bir an, Pete Doherty’nin bağımlısı arkadaşı tarafından, mirasçı öldüğünü buldum

  • Listed: 11 Ekim 2017 04:55

Description

Kendisini Miss Whitehead’in “yakın dostu” olarak nitelendiren 41 yaşındaki Peter Wolfe, uyuşturucu bağımlısı olduğunu reddetti ve kendisine “temiz kalması” için yardım ettiğini söyledi.
Jemima Khan’ın 27 yaşındaki ikinci kuzeni, geçen hafta sonu evinde ölümünden önce yasadışı uyuşturucu almamış olduğunu ileri sürdü.
Wolfe, 41 yaşındaydı: “Bir uyuşturucu sorunu yoktu. Yasadışı uyuşturucu ve reçeteyle satılan ilaçlar olmazsa şaşırırdım. Uyuşturucu kullandığını görmedim, ancak son üç dört yıldır onu üç kez gördüm.
“Onu çok sevdim, çok güzel, çok doluydu, gerçekten çok faydalı ve çok mutluydu.”
Muhteşem zengin Goldsmith ailesinin mirasçısı Bayan Whitehead, işadamı ve Ecologist dergisi kurucusu Teddy Goldsmith’in torunudur ve ikinci bir belgesel olan Doherty’yi yapıyordu.

    Doherty, Robyn’in ölümünden önceki ve sonraki günlerde Wolfe’nin evinde kaldı.
Rehabilitasyon programını yeni tamamlayan Wolfe, pop müzik alt kültürünün “keyifsiz, kötü” tarafında bir kitap yazdığını söyledi. Sevgililer değil ama “tutkulu bir ilişki yaşadığımızı, en yakın arkadaş olduğumuzu” söyledi.
Dün Wolfe, Londra’nın doğusundaki Hackney’deki evine Cumartesi günü Kettering, Northants’taki evinde dönerek geç kaldıklarını söyledi.
Dedi ki: “Sadece uyuduk. Kendi odası ve yatağı vardı, alt katta oluşuyordu. Sanırım öğleden sonra yaklaşık dört kahve almaya başladım.

    “Yanıt vermiyordu ve onu uyandırmaya çalıştım. Uyumasına izin verdim ve bir süre sonra oradaydı – o zaman ambulans çağırdım. Çok huzurlu görünüyordu. O çok güzel bir kızdı. Güzel Twinings çay içiyorduk. O gece o uyuşturucu vermemişti. ”
Bir İskoç Yard sözcüsü: “Ölüm halen şüpheli değil gibi davranıyor” dedi.
Geçen gece Robyn’in kuzeni, potansiyel Tory adayı Zac Goldsmith şunları söyledi: “Çok yetenekli ve harika bir kişiydi. O bir insan taşıydı ve bu gerçek bir trajedi. ”
Dün Doherty’nin sözcüsü şarkıcının sıkıntılarından bahsetti. Dedi ki: “Peter Doherty şok edildi ve Robyn Whitehead’in trajik ölümü duymaktan üzüldü.

    Peter, Robyn’in ailesine ve yakın arkadaşlarına bu çok zor zamanlardan başsağlığı dilemek istemektedir. ”
İLGİLİ HİKAYELER
DOHERTY’NİN PAL ÇÖZÜMLERİ BEYAZ HAZIRLANIŞI ALDI
DOHERTY’NİN FİLM-YAPRAK ÖLÜMÜ ÜZERİNDEN “AYRILMIŞ”
DOHERTY FILMMAKER ‘İLAÇLARDAN Öldü’
GOLDSMITH KIZININ PETE DOKTORA UYUMLU ÖLÜM BAĞIŞI

    CCTV ANALİZİ: MARK BLANCO ÖLÜMÜ
DOHERTY MYSTERY: Oğlum için hakem nerede?

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.