Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Konsey yetişkin bakımı yüzünden utandı

  • Listed: 11 Ekim 2017 11:35

Description

Bakım Kalitesi Komisyonu (CQC), konseylerin üçte birinin saygın ve saygın insanlara bakmak için daha çok şey yapacaklarını ve dörtte birinden birinin bakımlarını seçme ve denetleme konusunda yeterli gördüklerini belirtti.
Çok sayıda konsey, yoksul ya da yeterli olarak derecelendirilen sağlayıcılardan konut ve bakım evinde bakımın önemli bir bölümünü satın alıyordu ve yaşlı insanlar için bakım evlerinde, beş sağlayıcıdan birinin sosyal temas ve etkinlik standartlarını karşılamada başarısız olduğu bildirildi.
İngiltere’deki yetişkinlerin sosyal bakım kalitesiyle ilgili ilk büyük bildirisinde, MKK sekiz kurulun “yeterli” olarak nitelendirdiklerini iyileştirme öncelik vermeleri gerektiğini söyledi.
Bunlar: Bromley, Cornwall, Peterborough, Poole, Solihull, South Tyneside, Southwark ve Surrey.
CQC, sekiz kişinin hepsinin KKK’dan daha fazla inceleme ve Hükümet’ten pratik destek alacağını söyledi.
“Onlara önceden uyarı yapmaktan kaçınmak için adlandırılmayan 16 konsey” de performansla ilgili endişeler, kanıtlarındaki boşluklar veya son hizmet incelemesinden bu yana geçen sürenin uzunluğu nedeniyle derinlemesine hizmet incelemesi için seçildi. “diye belirtti.
CQC Genel Müdürü Cynthia Bower, zor ekonomik dönemlerde “düşük harcamanın sosyal bakım üzerindeki potansiyel etkisinden derin endişe duyuyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.