Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Komşu, hayatını aydınlatan çit kesmek için 6 yıllık savaşı kazanıyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 22:25

Description

60 yaşındaki Norman Lewin, yandaki evde yaşayan çiftin birkaç gün boyunca bahçelerini bütün gün boyunca gölgesinde tutan Lawson Cypress çitiyle ilgili bir şeyler yapmak için yalvarmasını istedi.
Ancak Ray ve Beryl Frewins, birkaç yıldır dev çit konusunda hiçbir şey yapmadıktan sonra, Normandiya yerel konseye bir harekete geçmeye çağırdı.
2006’da Anti Sosyal Davranış Yasası’nda yapılan değişiklikler sonrasında, yerel makamlar artık komşu mülkleri etkileyen yüksek riskli korunma araçlarının sahiplerini kovuşturma açabiliyor.
Cambridgeshire’daki Willingham’daki komşuları, telafi edici bir eylem düzeniyle hizmet etti; bu, ağaçları kesmiyorsa belediye bunu yapacak – ve onlara faturayı gönderir.
Norman, “eninde sonunda güneşin olması harika” olacağını söyledi.
O ekledi: “Ağaçlar buradayız 1986’da taşındık ve 24 yılda hiçbir şey yapılmadı. Sabahları güneşi bahçeden çıkarırlar ve topraktaki tüm nemi alırlar.

    “Muhtemelen evlerinin çitin altında olup olmadığını anlayabiliyorum, ancak açık bir padok dışında bunun arkasında hiçbir şey yok” dedi.
Frewins’e karşı yürütme eylemi, Güney Cambridgeshire Belediye Meclisi’nden icra memurlarının sunduğu iyileştirici bir uyarıyı yerine getirmediklerinden sonra Şubat ayında verilecek.
Bayan Frewin, ağaçların 30 ft’ye kadar kesilmesinden dolayı mutlu olduğunu söyledi ancak kocası bir darbeden kurtulduğu için işi yapamadı.
Konu önümüzdeki hafta bir meclis planlama komitesince onaylanmak için önerildi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.