Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Keşke-kahraman katiller için ava

  • Listed: 10 Ekim 2017 05:20

Description

Polis, Londra’nın doğusundaki Barking’deki çiferi durdurmaya çalışırken babası Sukhwinder Singh’e düzenlenen saldırı hakkında bilgi talebinde bulundu.
Hindistan’da bir karısı ve oğlu olan 31 yaşındaki Bay Singh, 28 yaşındaki bir kadın çantanın Cuma akşamı Barking istasyonunun yakınından kaçırılmasından sonra koştu.
Büyükşehir Emniyet Müdürlüğü’ne göre, kurban İngiltere’de akrabalarıyla yaklaşık 10 yıl yaşamıştı.
Bir ev paylaştığı 27 yaşındaki kuzenine bağlı Harwinder Singh, Bay Singh’in öldüğünü gördüğü yere kadar sürdüğünü açıkladı. Pazar günü Posta’ya şunları söyledi: “O şimdiye kadar tanıştığım en acımasız adam olan cesur adamdı.”
İşine bağlı bir Sih, Bay Singh, işten sonra her akşam, Kuzey Caddesi’ndeki Londra’daki East Gurdwara’ya, Barking’a giderek Singh Sabha’ya giderdi.
Singh, saat 19’dan önce saldırıya uğramadan önce soyguncuları Victoria Yolu boyunca Uphall Yolu’na kadar kovaladı. Polat Londra Kraliyet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak daha sonra kalbe bir bıçak yarası vefat etti, polis söyledi.
Dedektif Müfettiş John Sandlin şöyle diyor: “Bu, suç işleyen kişileri durdurmaya teşebbüsten öldürülen bir adamın trajik bir ölümü ve düşüncelerimiz Sukhwinder’in ailesi ile birlikte. Bununla birlikte, daha geniş topluluğu bu gibi trajik olayların çok nadir.”
Bay Sandlin, Bay Singh’in soyulduğu kadına bağlı olmadığını ve eylemlerini “cesur” olarak nitelendirdiğini söyledi.
İki soyguncu, 20’li veya 30’lu yaşlardaki siyah insanlardı ve 5fil 7 ile 6 ft arasında idi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.