Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kesinlikle yarı dance-off aksed

  • Listed: 11 Ekim 2017 17:10

Description

Daha önce en düşük kombine skoru olan iki çift, kaybettiren çifti BBC1 dans şovu ile canlandırırken hakemlerle tekrar baş başa karar vericilerle görüştü.
Bununla birlikte, bu haftasonu en düşük kombine puana sahip çift, derhal rekabeti terk edecek ve bir kravat durumunda halk oylaması yapılacaktır.
Habercilerle kıyaslandığında halkla daha iyi puan alan BBC spor haber müfettişi Chris Hollins için iyi haber olabilir. Ancak, hakimleri etkileyen ancak geçtiğimiz haftalarda evde izleyicileri kazanmayı başaramayan aktör Ricky Whittle için hoş karşılanmayan bir haber olabilir.
Karar, Pazartesi gecesi BBC2’nin İki İkincisi Olacak adlı şovunda açıklandı. Ev Sahibi Claudia Winkelman: “Cumartesi gecesi çok heyecanlı bir hamleyle dans paketi yok, hiçbiri.”
Yargıç Alesha Dixon, “Gücü bizden alıyor” dedi. Diğer hakimi Bruno Tonioli kabul etti: “Bu aşamada gerçekten çok akıllıca düşünüyorum çünkü yalnızca üç tane var ve fark ufacık olacak ve halkın kendisi ne olursa olsun çok önemli bir söze sahip olacağını düşünüyorum.”
Genellikle, dört çift yarı finalde yarışırlar ancak Olimpiyat sporcusunun Jade Johnson’u bir diz sakatlığından çekilmesiyle sadece üç ünlü kalır.
BBC dans gösterisinde mücadele eden üçüncü şöhret The Bill’in aktrislerinden Ali Bastian’dır.
Bir BBC sözcüsü: “Bu Cumartesi yarı finalde, beş yargıçla ve halk oylamasıyla yüz yüze kalan üç çift var, ve her şey daha fazla sinir bozucu olmaktır.
“Bu hafta en düşük puan alan çiftler dansa son şansımız olmayacak, çiftler dans ettikten sonra telefon hatları her zamanki gibi açılacak ve hakemlerin puanlarını ve izleyicilerin oylarını birlikte ekleyeceğiz En düşük skora sahip olan çift yarışmayı terk edecek. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.