Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Katie Price’la BB şampiyonu Reid geri döndü

  • Listed: 11 Ekim 2017 05:00

Description

34 yaşındaki genç, esrarengiz modelin eski kocası Peter Andre ile “havayı temizlemeyi” umduğunu da belirtti.
Reid halkı büyülemiş ve Şarkıcı Big Brother’ın daha önce Price adlı eserinde yer alan ve şarkıcı Dane Bowers’ı ikinci sırada yer alan son şampiyonasını kazandı.
Futbol sert adamı Hollywood oyuncusu Vinnie Jones, 45 yaşına girdi ve üçüncü oldu ve galip Reid’in “Ona bildiğim her şeyi öğrettim” dedi.
Reid, bir ceket ve kot giyen evden sırıtarak ortaya çıktı ve merdivenlerden Rocky tema melodisine inerken havayı deldi. Kalabalığa salladı ve defalarca “Vay be” diyerek galibiyete boğuldu.
Fiyat sansasyonel olarak ITV gerçekliği üzerine Reid’in bir Ünlü olduğumu gösterdi … Fakat çifti uzlaştı ve üçünün modeli ve annesi onu selamlamak için Cuma gecesi stüdyoda. Price, E4’ün Big Brother’ın Big Mouth adlı şovunda daha sonra konuşarak şunları söyledi: “O benim hayatımın sevgisi ve bunu biliyor.”
Reid gazetecilere verdiği demeçte, Price’dan ayrı olmak, gösteride bulunmanın en zor yanı ve reddetme korkularını ortaya koyduğunu söyledi.
Dedi ki: “Kayıp Katie en zor şeydi, bütün o düşünce zamanını aldığında, ben çıkarken beni bekleyecek mi diye düşünüyordum?”
Price’ın oğlu olan futbolcu Dwight Yorke – Reid, şarkıcı Andre ile babasını şahsen Andre, yani dört yaşında, ikisi de Prenses, ikisi de üvey babası olan Harvey’e tamir etmek isteyip istemediğini sordu: “Kesinlikle daha fazla bir şey istemiyorum kendisiyle buluşmaktan ve havayı temizlemektense daha çok çaba harcamıştı … çünkü orada çocuk var, mantıklı. Ona karşı hiçbir şeyim yok, o iyi bir baba. ”
Price, Celebrity Big Brother kazanan Reid ve ikinci sınıf Bowers tarihli olması erkeklerin iyi bir tat sahip olduğunu kanıtladı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.