Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kaplan karısı Woods’a telefon açtı ve dudağını kesti ‘

  • Listed: 11 Ekim 2017 19:05

Description

Golf süperstarı, 13 gün önce gizli geç gece araba kazasında özel hayatının açığa çıkmasına yol açtığından beri görülmedi. Dün, bir ABD ünlü dergisi, 29 yaşındaki eşi Elin Nordegren’in kendisine, sosyalite Rachel Uchitel’e mesaj gönderdikleri iddia edildikten sonra telefonunu açtığını iddia etti.
Yüzüne çarptı, dudaklarını ayırdı ve ön dişini kırdı, iddia edildi.
Bir kaynak Star dergisi Elin’in, bir golf kulübünü elinden tutarak Woods’un evini çıplak ayağından SUV’a kaçtıracağını ve daha sonra çöktüğünü söyledi. Woods geçen hafta web sitesinde “Ailemi aşağıya çektiğim için ve bu ihlalleri bütün kalbimle pişman ediyorum” diyen bir bildiri yayınladı.
Kategorik olarak “fiziksel şiddetin araba kazasında herhangi bir rol oynamış” olduğunu reddetti.

    Woods’un, İsveçli kayınvalisti Barbro Holmberg ve kayınpeder Josefin’in Elin’i rahat etmek için taşınmasından sonra, sahil malikânesinin dışına taşındığına inanılıyor.
57 yaşındaki Bayan Holmberg, mide ağrılarıyla tedavi edilen hastanede kısa bir süre kaldıktan sonra evine geri döndü. Skandal kırılmadığı için Amerika’da Woods’un bulunduğu bir TV ilanı yayınlandı. Sponsorlarından biri olan Gatorade, desteklediği Tiger Focus marka içki çeşitlerini “durdurma” yaptığında ona yeni bir darbe indirildi.
Dün gece Amerika’nın önde gelen PR uzmanlarından birisi Woods’un imajının şimdiye dek zedeleneceğini söyledi. Howard Rubenstein: “PR yenilemesinin ötesinde. Şu anda halkla ilişkiler cehennemdedir. Yeryüzünde onu yenileyebilen bir PR adamı yok.

    “Kan kaybediyor – hatta bir transfüzyon bile yardımcı olmuyor. Mutlu bir şekilde evlenmiş bir aile adamının bu mükemmel görüntüsünü asla yeniden kuramaz. Asla.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.