Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Kanuni Sarışın: The Musical – Savoy Theatre, Londra

  • Listed: 10 Ekim 2017 11:45

Description

Aptalca ve keskin, kabarık ve sahte safça, sakarinin aşağı inmesine yardımcı olması için masalında yeterince acı var.
Komplo basitliktir: “ciddi” olmamasından ötürü jokatör erkek arkadaşı tarafından boşaltılan liseli bir ponpon kız türü, onu hukuk okuluna kadar takip eder ve gizli derinlikleri keşfeder.
Hemen hemen bütünüyle söylenen, çok az “düz” diyalogla parça, kız güç siyasetini kız kardeşleri gibi spektral bir Yunan korosu gibi yeniliklerle harekete geçirerek, cinsel tacizle geç dönemde önemli bir bölüm izole ederek, yeni biçimiyle zekice çalışıyor kültürel zeitgeistleri sörf yapmak için lirik şakalar ve tek gömlekleri rafine etmek.
“Simon Cowell komşumuzdur,” bir lirik, Amerikalı sınıf sisteminde bulunduğunun bir iddiası olarak yürütülürken, Elle’nin ciddi bir insana ilişkin tanımlaması “kimsenin ölmediği zaman siyah giyen biri” dir.

    Filmden hatırlamadığım diğer unsurlar, atlama ipleri, şahane politik olarak hatalı bir şarkıyı kullanan, gerçekten muhteşem bir cezaevi tabanlı dans dizisi! Tam orada! (bir erkeğin “Eşcinsel mi Avrupa mı” olduğunu sorarak Amerikalı yalmzlığa meydan okuyan) ve Riverdance’ın komik bir esprisidir.
TV’nin Gavin And Stacey’den ve iki pint of Lager’den ve bir paket Crisps’den Sheridan Smith, bir ingerjinin canlılığını bir gazi şarkısıyla ve dans gusto’su ile birleştiren Elle olarak çarpıcı. Jill Halfpenny tarafından adam-aç arkadaşı Paulette ve eski Mavi üyesi Duncan James’i çöp sevgilisi olarak destekliyor.

    Alex Gaumond, bekar, akıllı, bekar erkek arkadaşı olarak Emmett, şarkısından daha oyunculuğu ve görünümü ile kalpler daha yakalar ancak önemli görünmemektedir. Benzer şekilde, Peter Davison (Doctor No No 5) Profesör Callahan’a ürpertici bir gravitayı getirirken, büyük bir şarkı sesiyle aşırı yüklenilmemiştir.
Burada gerçek sevinçler, kazanan gösterilere ve pembe ruj mermileri gibi sahneden fırlayan sofistike şarkı sözleri ve atıl şakalara uzanıyor.
Thomas Hobbes ile Spineless Snobs’u birbirine karıştıran her müzikal için özel bir şey var.

    Tırnaklarınızı açacak kadar zekice, bu kışın hoşça vakit geçirmesi.
VERDİC 4/5
Savoy Tiyatrosu, 0870 060 6642

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.