Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Jones üzerinde McLeish coyo bağlantı

  • Listed: 10 Ekim 2017 01:55

Description

Ancak McLeish, ikilinin satılık olmadığını söyledikten sonra, Celtic orta saha oyuncusu Aiden McGeady ve Liverpool forvet oyuncusu Ryan Babel’e olan ilgisini soğuttu.
McLeish şunları söyledi: “Birçok kişi hakkında araştırma yaptık, bir teklifin onaylanıp onaylanmadığını istemiyorum (Kenwyne Jones için). Şimdi transfer spekülasyonları çok ve beğenilmediğim bir şey değil Hiçbir şey yapılmadığı zaman konuşmak. ”
O, “Birkaç oyuncu için araştırma yaptık, isimlerini doğrulayamayacağım veya reddetmeyeceğim.
“Ancak Aiden McGeady ile ilgili olarak bir soruşturma yaptık, ancak satılmadığı söylendi. Birisi satışa hazır olduğunu söyleyene kadar durum değişmeyecek.
“Babel’in durumuyla ilgili herhangi bir hareket var mı? Hayır, satılık olmadığı söylendi.”
McLeish, sezon boyunca erken saatlerde Derby tarafından serbest bırakıldıktan sonra City’le eğitim alan orta saha oyuncusu Giles Barnes’e olan ilgisini sürdürüp sürdürmeyeceğine karar vermeli.
“Giles hala bizimle birlikte eğitim alıyor, onu henüz bir oyunda görmedik, onunla konuşacağız ve onun ne yapacağını göreceğiz” dedi.
“Diğer kulüplerin kendisine bakmakla ilgilendiğini ancak yarın onunla konuşacağımıza ve ne yapmak istediğini göreceğimize inanıyorum, iyi bir oyuncu, oyun hakkında iyi bir fikriniz var, biraz da görüş” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.